Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen "szerencs...

Csak én vagyok ilyen "szerencsétlen"? Hogy változtathatnék?

Figyelt kérdés

Szoval, a lényeg h van egy problémám:

Van az osztályomban 3 haverom + a legjobb barátom. Ha az egyik haverom ottvan velünk akkor egyszerűen nem foglalkozik velem, csak vele. Legalábbis a legtöbbet vele, és ha egy pillanatig nem figyelek, után már nem is tudok visszakapcsolódni a beszélgetésbe, és annyira útálom h azt hallgatom h ők jól eldumálgatnak, én meg csak ott vagyok. Persze ha tehetem lelépek máshoz, de ez nem mindig kivitelezhető. A legjobb barátommal már több mint 5ször megbeszéltük a problémám. Mined alkalommal amikor megbesézljük, úgylátom, hogy megértette, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, és változtatni fog, de mikor az a havrom ott van, szó szerint szarik rá. Ha meg vhova mennek és én nem megyek velük, vagy ha beszélgetnek ketten. és ott vagyok, és elmegyek, akkor meg mondja h miért mentem el.

Pl.: ma az iskolában diáknap volt, és hárman kilógtunk a suliból boltba energiaitalért, és mivel végig ketten beszélgettek, én meg csak néha tudtam hozzászólni, elég szar volt. Aztán egyikük mondta h hazamegy és elhozza a laptopját, és mondta h menjünk vele. Én mondtam h nem megyek, aztán visszamentem a suliba, ahol végülis ugyanolyan egyedül és unalmassan álltam egyhelyben, innentől kezdve ez annyira elrontotta a napomat, hogy semmin sem tudtam nevetni, max színlelni. Aztán a legjobb barátomnak feltűnt h bajom van (de persze úgycsinált minta nem tudná h mi -.-") de mondtam neki h semmi bajom, mert fölöslegesnek tartottam beszélni róla, onnantól kezdve egy ideig próbált velem beszélgetni, de hiába, mert lyan szar kedvem volt h legszívesebben hazajöttem vna a suliból :/

Miután tovább nem fogom ezt hagyni mostmár eldöntöttem, végiggondoltam pár megoldást, és az érdekelne, h melyik lenne szerintetek jó. De persze egyéb ötlteket is várok.


1- Mostantól ha vki más ottvan, én sem fogok vele beszélgetni, hadd tudja meg milyen érzés ez, hogy valaki másnak beszélek, és néa rápillantok h úgy látszódjon h neki is mondodm, de valjában tudja h nem, de így nem panaszkodhat

2- Megmondom neki h suliban többet ne beszéljünk, és csak sulin kívül legyünk barátok. Suliban aztán keresek másokat barátnak, és nem lesz ennyire szar.

3- Megmondom neki h válaszzon kettőnk között. Viszont ebben az esetben félek h nem engem fog választani.. ha nem engem választ akkor valszeg átmegyek másik suliba, legalábbis megpróbálok, mert így év végén lehe h nem lehet már (úgyértem a kövi tanévre)


2011. máj. 24. 16:14
 1/6 anonim válasza:
Én maradnék annál, hogy válasszon köztetek. Viszont (mondom ezt nem ismervén titeket) szerintem nemhogy legjobb barátnak, még barátnak sem nagyon neveztő, ha nem képes ennyit áldozni érted, vagy esetleg lehet, hogy nem mondtad el neki egyértelműen, hogy mi a gondod.
2011. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént 8.ban... Kihúztam az évet azt azóta nem is beszéltük... Most vagyok 11.-es!
2011. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem túlreagálod ezt a dolgot....... lazíts!!!!!! lehet h a bnőddel túl jól ismeritek már egymást lehet h pillanatnyilag nem találnátok közös témát sztem mindkettőtöknek szüksége van egy kis környezetváltozásra mert még a legjobb barátságokban is vannak hullámvölgyek amikor megakadtok és vmi mással kell foglalkoznotok....... én azt mondom h próbálj te is másokkal beszélgetni ne lógj folyton a bnőd nyakán.... én is jártam így bnőm folyton féltékeny volt ha másokkal beszéltem és sokat is veszekedtünk emiatt és hát a vége az lett h már nemvagyunk bnők, mindenki járja a maga útját :( persze nem azt mondom h egyáltalán ne beszéljetek hanem azt h találjátok meg az arany középutat :) semmiképpen se erőltessétek a barátságot mert abból nem sül ki semmi jó....... egyébként meg ne aggódj ha tényleg te vagy a legjobb bnője akk jöhet bárki téged nem fog ejteni :)
2011. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, csak mellékesen: fiú vagyok és ő is :D


Egyébként nem akarom erőltetni, csak egyszerűen vele érzem magam a legjobban. Ha pedig ő mással szeretne beszélgetni helyettem ok, de akkor mondja azt, és ne állítsa h "pedig közben veled is beszélek"...

2011. máj. 25. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

jah bocsi ne haragudj :) akk rosszul fogalmaztam :D

am sztem csak azért mondja azt mert nem akar megbántani szal ezek ellenére is a legjobb barátjának tart :)

2011. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem nagyon eltúlzod a dolgot...

azt állítod h a legjobb barátod, de ha tényleg az lenne akk nem állítanád választás elé

sztem próbálj meg beletörődni, h neki is vannak barátai, nem csak te vagy neki...max akk te is menj oda vkihez dumálni amikor ők dumálnak, vagy menj el innit veni vagy mit tudom én foglald el magad...

2011. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!