Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek gyakorlatiasabb,...

Hogyan legyek gyakorlatiasabb, ügyesebb?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és sajnos elég szerencsétlen. :( Mindig ilyen voltam, nincs semmi érzékem a műszaki dolgokhoz meg a barkácsoláshoz és egyebekhez, és félek hogyha majd családom lesz és meg kell szerelnem a TV-t vagy valami mást, akkor felsülök azzal hogy szerelőt kell hívnom és ennyit nem tudok elintézni. :(


Ha próbálkozok is többnyire balul sül el, ezért nem szoktam, mert simán kinézem magamból hogy rácsapok az ujjamra, mondjuk egy szög beverésekor, vagy valami. Mindig peches voltam, de én gyakorlatias akarok lenni, mert jó tanuló vagyok igaz, de semmi érzékem ezekhez.


Valami tanácsot tudtok adni, hogyan lehetnék ügyesebb, hogyan javíthatnám a kézügyességem és az érzékem a műszaki dolgokhoz?


Köszi, 15/F.


2010. nov. 22. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Segítsek?


13/L

2010. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sok gyakorlással, a profik is úgy kezdték:)


ha nem megy valami, pl a szögbeverés, fogj egy deszkát, és verj bele annyi szöget, ameddig nem sikerül tökéletesen beverni :)


ha nem megy a rajzolás, akkor rajzolj sokat.


amúgy pl számítógépet sem nehéz összerakni, csak tudni kell, hogy minek hol a helye, de ha szétszerelés előtt megfigyeled, akkor az összerakás is menni fog, még nekem is megy, pedig lány vagyok :D de azért csak akkor szedd szét, ha ismersz olyat, aki össze tudja rakni, ha mégse menne :D


amúgy én apukám sem tud tévét szerelni, ha elromlik, ahhoz megfelelő eszközök is kellenek, de ha a dvd lejátszóval való összeszerelés is gondot okoz, akkor az már nagyobb baj :D


De minden csak gyakorlat kérdése, meg nem árt tudni a fizikának azt a részét, ami az elektromosságról szól, kapcsolási rajzok, meg ilyenek :D


Ha meg nem jönne össze, legalább a barátnőd nem érezné magát hülyének, hogy neked megy, neki meg nem :D


Sok sikert!

15/L

2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!