Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol rontom el és hogy lehetnék...

Hol rontom el és hogy lehetnék jobb vagy ügyesebb?

Figyelt kérdés

A barátaimmal és a rokonokkal jó a kapcsolatom, mindenki megbízik bennem, szeretnek és olyannak tartanak, akivel mindenről lehet beszélni. Ennek ellenére a pasiügyeim nem a legfényesebbek. Azt szeretném, ha én szemelnék ki vkit, és az is rámmozdulna. Vagy csak az elérhetetlenség vonz? Mert nem érzem jobban magam attól, hogy nem kapom meg az illetőt.

Segítsetek, mit tehetnék.. netán hasonló tapasztalattal rendelkezők is írjatok...

18/L


2010. jún. 28. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elöbb kérdeznék valamit és majd adok tanácsot :) :

Nem vagy túl nyomulos?

Hogy szoktad megközeliteni a pasikat?

2010. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neem, egyáltalán nem vagyok nyomulós (lehet, hogy ez a baj??) a pasikkal eddig "csak úgy" összejöttem, tényleg nem kezdeményezek... de sokszor keresem én őket. nem kéne? hogy legyek "elérhetetlenebb"?
2010. jún. 28. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sok olyan embert ismerek ( pasikat ) akik inkább azt szeretik ha a csaj nem őt keresi hanem neki kell mennie érte. Szerintem ne add magad könnyen probálj kisseb trükökkel még vonzób lenni. Szerintem túl könnyenadod magad probálj meg kicsit elérhetetlenebb lenni .

Szerintem Sok sikert kivánok neked a szerelemhez. Engem még nemért el :)

Majd írj hogy mitörtént ;)

2010. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jha és hagyd hogy a pasik közelitsnek ne pedig te. (az elözö 2 vagyok)
2010. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!