Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örökké piszkálnak egyesek és...

Örökké piszkálnak egyesek és főleg a külsőmmel, amin megpróbáltam már változtatni, de így se javult sokat. Hogy tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Nagyon régen még szép voltam. Olyan 12 éves korom felé elkezdtem csúnyulni, mindegy.. biztos a kamaszkor vagy nem tudom.. m1. És akkor még volt önbizalmam... viszont örökké csesztettek a külsőmmel(12 éves korom után), h hűderonda vagyok, meg kaptam egy-két olyan megjegyzést, ami talán egy életre sebet okozott... pedig nem provokáltam ki. És most már elegem van. Tudom hogy nem vagyok szép, és tökéletes. de miért nem tudnak leszállni rólam? örökké piszkálnak egyesek és főleg a külsőmmel, amin megpróbáltam már változtatni , de így se javult sokat. Elegem van, hogy diszkriminálnak. Elegem van, hogy bármit csinálok, semmi sem jó. Megutáltam magam, elvesztettem az önbecsülésemet, meg minden.. elvették az életkedvemet.nincs kedvem élni egy ilyen világban, ahol ennyi szemétség folyik, ahol ennyire felületesek az emberek. amint kezdeném visszaépíteni az önbizalmam, lerombolják. És utálom a világot.. nem tudom h ez tipikus kamaszfelfogás e, de elegem van, hogy aki szép, bármit megtehet, ő még is jóarc marad, meg rajonganak érte, aki csúnya, lehet bármilyen jólelkű meg minden, az rohadjon meg. bocsánat a kifejezésért. És teljesen tanácstalan vagyok.. az esélyeimet nem tudom az életben, hogy fogok í tudni érvényesülni így, ilyen külsővel. Szerintem fiúm se lesz nagyon xD helyes meg biztosan nem... ha csak nem lesz egy olyan, aki kisugárzásra megy, mert állítólag kisugárzásom van.. Hogyan lehet így érvényesülni az életben? Segítséget, tapasztalatokat várok.. köszönöm előre is.
2009. jan. 14. 13:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az előzzőt az érvényesüléshez írtam.
2009. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem az elsö lépésben tanuld meg kik az igazi barátok akiknek nem számi hogy nézel ki akkor is melleted állnak kettö sose foglalkoz mások vélemyényével csak arra gondolj hogy isten nem aprópénzel viszet ezt meg foglyák még bánni három meg aki igazán melleted áll minden ben anak nem számit hogy nézel ki olyanal meg ne áljle aki csak gunyol nézvégig rajta aszt hagyd ott a francba ne süjedj le az ö szintjére negyedik lépésben meg ugyis találsz valakit aki nem a külsödért nem szeret hanem a belsödért szeret és ha ez segit engem azal piszkálnak mert egoista vagyok szerintük de ez nem igyvan de engem se zavar mert tudom magamba hogy ez nem igy van tudom nem ugyan az a helyzet de hasonlo remélem segitetem
2009. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nehéz helyzet ez. Nemrég én is megéltem ilyeneket. De mindennap biztattam magam, hogy ki fogom bírni, meg mondogattam magamnak, hogy mit tudom én 2 hét múlva már biztos nem piszkálnak majd. És nem törődtem velük. Aztán szépen lassan kibékültem mindenkivel, és ma már mindenki csak nevet, azon hogy egykor kiközösítettek.

2, módszer. Képzeld azt, hogy nem neked beszélnek. PL: Ha teszem azt Annának hívnak, és meghallod hogy rólad van szó, gondold azt hogy nem rád gondolnak. Lehet, hogy furának tűnik, de nálam bevált akkoriban.

2009. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!