Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek ilyen ürességet?...

Miért érzek ilyen ürességet? Miért érzem úgy hogy mások társaságában jobb lenne?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan ürességet érzek magamban, semmihez nincs kedvem. Szeretek a barátaimmal lenni de ha látok más baráti társaságot arra gondolok h de jó lenne ha én is közéjük tartozhatnék, pedig nem is ismerem öket. Jó látni ahogy boldogok, nevetgélnek, együtt lofrálnak suli után...Ilyeneket mi is csinálunk, cask mindig úgy érzem h mással jött lenne, jobban érezném magam. Tetszik egy srác és mindig arra gondolok h de jó lenne vele lenne, de ha meglátok egy párt rögtön arra gondolok h milyen jó lenne azzal a sráccal, pedig nem is ismerem...Úgy érzem h én minden jóból kimaradok...Jön a nyár és félek h nagyon punnyadós lesz, mert nem csinálok semmi értelmeset, minden barátomnak vannak programjai csak nekem nem...
2009. jún. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó kössz ez az amit nem tudtam megfogalmazni senkinek én is pont így érzek!!!!Én is félek milyen lesz a nyár! És ismerkedni is nehezen tudok!! Megbeszéljük??XD
2009. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát beszéljük XD

Tényleg annyira, rossz, mennék mindenfele de egyedül nem akarok, a többieknek meg máshol van programjuk, családi nyaralás meg minden, nekünk most idén az nem lesz...Úgy volt h megyünk a haverokkal közösen nyaralni de abból se lesz semmi... Soha nem sajnáltam még ennyire h vége lesz a sulinak...

2009. jún. 5. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

ez az érzés azért van benned mert társas lények vagyunk:D

kívánom, h jöjjetek össze és császkáljátok át a nyarat, de közben azé gondoljatok rám is aki egész nyáron a melótól lógatja a nyelvét:(

én se gondoltam volna annó, hogy hiányozni fog a suli a szünetekkel együtt.

főleg amikor gürizek a boltban (m ott dolgozom) és látom ahogy a sulisok mennek haza... de jó nekik én meg még este 7-ig robotolok (reggel fél 7-től).................

jó nyarat nektek!

2009. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ráadásul senki nem hallgat mg főleg akiben a legjobban bízok és én még a sulit se sajnálom,mert nincs onnan kit szeressek nem is szeretett még soha senki..:( Belőlem teljesen kiölték azt,hogy szeretet..
2009. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én se sajnálom a sulit se, de irigylem a többieket..

és a kérdezővel is együttérzek..

utsóval is...

a rossz és a jobb részekkel, hát, ez egész jó arány...

nem sajnálom, hogy nem látom majd az oszttársaimat és tartok a jövő évtől..

szar az egész.

:(

2009. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de utsó, még hogy ez viszont biztos, hogy csak átmeneti.. legfeljebb gimi végéig, de még azelőtt is simán változhat ez. remélem találkozol vkivel.. remélem többet beszélgettek otthon.


becsszó

2009. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!