Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erezted mar magad nagyon...

Erezted mar magad nagyon egyedul? Milyen helyzetben? Mennyi ideig tartott? Hogyan vetettel veget ennek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Éreztem, sokszor.

Általánosan olyan helyzetekben, amikor nem volt kinek elmondani a problémám, és túl nagynak tűnt a probléma hogy meg tudjam oldani ( = nem lehet megoldani)

Sokszor 1-1 délutánt is felemésztett az ilyen depressziós epizód, és közben tényleg voltak olyan gondolataim, hogy semmit nem érek vagy minek élek....

A megoldás általában órákon belül érkezik számomra. Csoda nem történik, csak egyszerűen pozitív, optimista gondolataim kezdenek támadni. Főleg mert eszembe jut hogy a múltban is hányszor voltam így, és mindig megoldottam az új szituációkat valahogy... Ekkor sokszor életerővel feltöltődik és szinte röhögök hogy mit problémáztam ezen 10 perccel előbb....

De ilyen csak havonta 1-2x szokott max előfordulni, hogy szarul érzem magam...

2010. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyedül???


Évek óta ezt érzem folyamatosan.

TÖK EGYEDÜL VAGYOK.

Nincs társam, nincs barátom, nincs gyerkem.

Nem járok sehova.

Nincs munkahelyem.................. fokozni tovább már nem lehet.

Mit teszek? Nem tudom , keresek munkahelyet. Igy év végén semmi...........

Egymás utáni rossz dolgok folyamatosan depresszióssá teszik az embert.

Pontosan ahogy az előző irta minek vagyok és minek élek??

Ha akármibe fogok nem sikerül

2010. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló a helyzet nálam, mint az előző válaszolónál! Nem találok munkát, most hagyott el akit a leges legjobban szerettem eddig valaha, nem nagyon járok sehová sem. Tök kilátástalannak látom az egész helyzetem. Azt érzem hogy tök egyedül vagyok, csak magamra számíthatok, de nem tudom hogy merre induljak el így egyedül, merre van a kivezető út ebből az egész helyzetből.
2010. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Latom, van itt szerencses is... A 2. es 3. valaszolonak minden jot kivanok, fel a fejjel. Egyszer lenn, egyszer fenn. Az elso valaszolonak gratula. Udv mindenkinek.
2010. nov. 29. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ereztem.Utoljara pont a tegnap.De nalam nem tart sokaig szerencsere.Altalaban alszok egyet ra es mikor felebredek mar pozitivabban latom a dolgokat.
2010. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!