Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nagy nullának érzem...

Egy nagy nullának érzem magam. Mit tegyek? Ha igy megy tovább végleg tönkreteszem magam.

Figyelt kérdés
Régebben nagyon jo tanulo voltam.. de most már rossz. Jo gimnáziumba járok.. anyukám mondta meg fogom bánni h nem tanultam.. és most jöttem rá mennyire igaza van.. voltam egy nagy egyetem nyiltnapján.. azota össze vagyok törve.. mert belegondolok h ha tanultam vna szorgalmasan meglenne két nyelvvizsgám..lenne simán esélyem erre az egyetemre..de igy nincs..félö h máshova se..pedig tovább szeretnék menni... napok ota sirok..h én rontottam el mindent..tudom ezen már nem lehet változtatni..de annyira maro érzés..nagyon fáj..ez miatt idegbajos is vagyok.. nembirom.. és neki álltam tanulni..de nehéz potolni..nem is tudom mit várhatok mit irjatok..csak ezt jo volt kiadni magambol..megosztani másokkal.. de ez igy már sok..:// annyira fáj... bocsi h ennyi lett..
2010. nov. 29. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
tovább tanulnom meg muzáj mert itthon kitagadnak..
2010. nov. 29. 20:21
 2/3 anonim válasza:

Esetleg halassz egy évet,azalatt csinálj 2nyelvvizsgát és emeltezz néhány tantárgyból.ha igazán szeretnéd,akkor sikerülni fog:):) egyébként most én is el vagyok keseredve,mert bár igyekszem tanulni,úgy tűnik kevés lesz a pontom oda ahova nagyon szeretnék menni,de még nem adom fel.:)

hajrá

2010. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

- Még van olyan másik fajta pontszámítás, amikor az érettségi pontokat duplázzák meg? Ha még van, akkor gyúrj az érettségire!

- Vannak olyan nyelvvizsgák, ahol elég könnyű, tesztes az írásbeli (most nem jut eszembe a neve).

- Van még időd májusig és ha nem is vesznek fel a legelső helyre, nem kell elszomorodni. Nem sokaknak szokott sikerülni az első hely, inkább csak azoknak akik reálisan képesek látni az esélyeiket.

Sok sikert!

2010. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!