Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzelmileg mintha kissé...

Érzelmileg mintha kissé keményebbé váltam volna, és ez engem nagyon zavar. Vissza lehet érzékenyedni?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy volt egy barátom, akir nagyon nagyon szerettem. Ameddig tartott a dolog nagyon boldog voltam, szerettem Őt.


Mióta elhagyott (8 hónapja) Neagyon tompám érzek csak dolgokat és csak nagyon ritkán. Rideg lettem és nem érdekel semmi.


szeretnék újra olyan érzékeny érző ember lenni, mint azelőtt. Lehetséges?


2010. nov. 30. 16:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Erre engem is érdekelne a megoldás. Ugyan ebbe a cipőbe vagyok. Jó és szép volt minden imádtam a világot...jött boldog voltam...elhagyott azóta az életnem nem sok értelmét látom. Pedig azóta van már több mint fél éve egy komoly kapcsolatom, fősulira járok, átlagos körülmények között élek, jóba vagyok a szüleimmel, vannak barátaim. Mégis úgy érzem különösebben semmi nem érdekel. És ennek már több mint 2 éve...
2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem tetted tul magadat a csalódason.Hianyat érzed,de csak addig,amig nem jön helyette egy uj,akiben megtalalod a nyugalmadat,es akkor leesik az a nagy kõ a szivedrõl,amely most ürességet éreztet benned.
2010. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Döntsd el, hogy vége! Reggeltől nyitottab leszek és megpróbálok mosolyogni, érdeklődőbb leszek legalább egy próba erejéig. A válaszreakciók fogják meghozni az eredményt. Bízz benne.
2010. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem igazán tudom, hogy mit éreztek, de én is éreztem már így, de kezdek kilábalni belőle.15 vagyok és más gondjaim vannak (pl a suli), de megpróbálok nagyon nyitott lenni, amin csak lehet nevetek, ha kényszerből is, mert legalább úgy tűnik, hogy jól érzem magam.Keress magadnak hobbit, tanulj vmit (mármint sulin kívül), utazgass, szerezz barátokat, stb. és lehet, hogy sokáig fog tartani, de egyszer rájössz, hogy érdemes élni.
2010. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:27


nagyon komoly kapcsolatod lehet ha fél éve megvan és ezt tudod írni:

"Mégis úgy érzem különösebben semmi nem érdekel"

ismerős vagy nekem ebből a válaszodból...

2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A komolyt ugy értettem, hogy szeretem őt és mikor szakítani akartam vele nagyon rossz volt. Mikor vele vagyok jól érzem magam. De amint kicsit belegondolok rájövök h vmi mégse jó...
2010. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előzőnek: 22 éves vagy ugye?
2010. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem:) 2vel kevesebb...:)
2010. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megint off! ugye tudod, hogy itt nem illik hazudni?! amúgy húhh, akkor nem te vagy akire gondoltam....


de ha már annyit írok akkor válaszolok is. én több mint másfél éve vagyok így, mint te, kedves kérdező! a legjobb kifejezés ahogy írtad: tompa! egy lány sem tud megfogni, az első egy évben nagyon nem érdekelt semmi sem. szerencsére már változott a dolog, mert tanulni kellene nagyon, így tanulgatok meg sportolok.

egyszer változni fog a helyzet, attól függően, hogy mennyire vagy érzékeny. ha sokat jársz társaságba és bulizni akkor remélhetőleg találkozol egy normális sráccal és tenni fogsz arra aki dobott...

ha kicsit otthonülős vagy akkor sza*rabb a helyzet.

2010. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!