Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félsz a haláltól? Miért?

Félsz a haláltól? Miért?

Figyelt kérdés
ne csak igennel/nemmel válaszolj légyszi! írd le hogy mit gondolsz/érzel ezzel kapcsolatban. nem teszt, nem szakdogához kell, csak kiváncsi vagyok...16/L
2010. dec. 1. 22:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ugyanez volt velem is. Volt mikor más is közrejátszott, sírtam is, nemtudom, miért, féltem.

2010. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Attól félek, hogy fájni fog, és hogy fájdalmat okozok másoknak azzal, hogy elmegyek.

Én is kíváncsi vagyok mi van "odaát".

2010. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nincs semmi odaát. Minden amit érzékelsz csak az agyadban futó apró idegszálak miatt van. Ezért van pár génhibás bolond ember a földön, ezért álmodsz, és ezért tudsz elképzelni valótlan dolgokat akár drogok hatására, vagy ha megtámadja a rák az agysejtjeidet akkor is teljesen megváltozol, vagy ha agyvérzést kapsz, akkor is. Túlvilág... persze szép álom.
2010. dec. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A halál előtti időszak valószínűleg nem túl kellemes, szal én inkább attól félek..
2010. dec. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:07


Ugyan úgy nincs bizonyítékod rá, hogy így van, mint annak, aki hisz benne.

Te ebben hiszel, más meg másban.

2010. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Hmm...hát igen. Ki mibe hisz. Még senki sem jött vissza megmondani h van e "élet" ill. létezés a halál után. Mondjuk nekem már maga a szó olyan rideg. nem tudom miért. Mondjuk nekem már sok ismerősöm, családtagom meghalt. 16 éves vok. 2 nagypapám is meghalt még mielőtt születtem. Én félek is meg nem is. Egyik nap ez másik nap az. xD De egyébként normális az is ha félsz.
2011. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nem, mert semmi sem tart örökké...
2012. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem , mert egy állapot ami egyébként is bekövetkezik.

Értelmetlen félni tőle.

2016. máj. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 sl!therin válasza:
100%
Félek. Nehéz belegondolni, hogy én, akit ismerek 30 éve immáron és szeretek, tudatom van és érzéseim .... Szóval én egyszercsak nem leszek. Nehéz felfogni, hogy lekapcsolják a villanyt, nincs tovább és ez örökre szól. A megmásíthatatlan és örök nagyonis félelmetes. És hogy talàn semmi sem örökebb annyira, mintha vége.
2018. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól félek ,hogy nincs a halál után semmi ,hogy megszűnök létezni ,nekem inkább fájjon nagyon amikor meghalok de legyen utána valami.Rossz belegondolni ,h ha meghalok ,akkor vége mindennek és nem létezek többé ,ami egyszer volt nincs már
2018. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!