Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Közel a 30hoz elgondolkodik az ember ..

Mi értelem az életnek ,illetve hogyan tudnám értelmessé tenni. A napi rutin megvan ..munka kis szabadidő ,munka..

Semmi magán élet. 1 éve nem kacagtam egy jót. Társaságba nem tudok járni mert nincs kivel/kikkel.

A barátomért hálás vagyok a sorsnak ,de nem akarom h ennyire egymásra utaltak legyünk. Nem tudom miért alakult így de minden barátságom megszakadt ,a távolság ,vagy életvidel/ környezet stb miatt.

Van egy ismerősöm aki nagy világutazó lett..elgondolkodtam kicsit talán irigylem ..mert rengeteg embert ismer meg, nem görcsöl azon h szeretik és elfogadják e ,mert tényleg szeretik és elfogadják ,akárhova megy mindenhol vagy legalább 2 jó barátja ..

Másrészt kiszámíthatatlan és bizonytalan az élete ma itt holnap 500km-rel arrébb. kisebb időszakokra letáborozik munka miatt egy időre ,de aztán megy tovább..-és ez őt boldoggá és szabaddá teszi .

Én csak azt érzem h nem akarok 1-2 év múlva is itt tartani ,és nem akarom h a boldogtalanságom pillanatnyi "megoldása " egy házasság v gyerek legyen ,hogy aztán mások életét is boldogtalanná tegyem .

Én nem vok olyan mint az az ismerős szükségem van a biztonságra ,és leginkbb az érzelmire ,de nem tudok úgy élni, hogy ne érezzem van hova miért minek ,kinek,kiknek ,és hogy ez ne csak egy nagyon mini mikor környezet legyen ..

Mit tanácsoltok mit tegyek ?a napjaim u.olyanok ..

De szeretnék valamit tenni az életemmel ,a világgal ..

Szeretnék nevetni ,boldog fiatalnak , hasznosnak lenni egy közösség számára ..-jelenleg tűrök és fuldoklom..

Kérlek írjatok !


2010. dec. 2. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Házasodj és szülj. Pelenkázás és lakáshitel-törlesztés közben nem fogsz ráérni arra, hogy az élet célján gondolkodj. Mit gondolsz, másoknak miért olyan sietős iskola után rögtön egyetemre menni, egyetem után rögtön dolgozni, ha megvan a munkahely, felvenni egy marha nagy lakáshitelt, aztán pedig házasodni és gyereket csinálni? Hogy ne legyen túl sok idejük, ami tériszonyt okozna nekik. Az a tény, hogy ezt a kérdést ide beírtad, bizonyítja, hogy már megérett az idő arra, hogy gyereked legyen. Ez a válasz arra, hogy hogyan változtass az életeden. Egyébként a nőkre a gyermekáldás nagyon mélyen hat, agyi szinten. Megváltozott tudatállapotba helyezi őket, és ténylegesen valami, a férfi számára alig érthető fanatizmussal csüggnek a gyereken. Szóval jobban fogod magad érezni, ha lesz gyereked.
2010. dec. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Az nem normális, hogy a párodon kívül gyakorlatilag nincs semmiféle kapcsolatod.


Mivel szeretsz foglalkozni? Keress olyan helyeket, ahol mások is ezt csinálják. Járj el sportolni. Vagy táncolni. Vagy iratkozz be egy varrótanfolyamra. Tanulj nyelvet csoportban. Szerezz be egy kutyát és sétáltasd napi kétszer a parkban - tuti tele leszel ismerőssel. Járj el társasjátékozni. Lépj be egy politikai csoportba. Vagy egyháziba. Vállalj valahol önkéntes munkát. Nagyon sok lehetőség van lelki alkattól, vágyaktól és pénztárcától függően.


Keresd meg azt, ami neked megfelel és lépj. Nem várhatod, hogy a sült galamb a szádba repüljön.


Sok sikert neked!

2010. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!