Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve magammal. 23 éves vagyok lány vagyok. Van egy szakmám, érettségim, munkám nincs. Szeretnék változtatni az életemen, mert úgy érzem, hogy nem eszem egészségesen, nem sportolok, életcélom van, de igazából nem tudom, hogy milyen szakmában szeretnék elhelyezkedni. És szerintem ezt ilyenkor már illik tudni. Egyszóval "tűzrőlpattant" szeretnék lenni. Így érzem magam legbelül, de valahogy nem tudom kimutatni, hogy milyen is vagyok valójában. A párom így szeret, ahogy vagyok, de én elnyomottnak érzem magam, ha nem lehetek olyan, amilyen szeretnék lenni.
2010. jan. 12. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz?
2010. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19:02-es vagyok: Mit szeretsz csinálni?
2010. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretek sütni, kirándulni, bulizni (nem vad bulik)szerintem kézügyességem is elég jó,ha nagyon megerőltetem magam, talán még rajzolni is tudok.
2010. jan. 12. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg cukrász is lehetnél, vagy valamilyen szervező, tervező. (1. voltam.)
2010. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyszeru: Elhatározással!
2010. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha ilyen egyszerű lenne, nem itt kérnék segítséget!!!!!!!
2010. jan. 12. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Van álmod amit szeretnél valóra váltani? (1.vagyok.)
2010. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 23 évesen már el kellene kezdeni MEGVALÓSÍTANI ... persze, ahhoz kéne valamit csinálni. Majd, ha ITT rájössz, remélem szeretni fogod a munkád.
2010. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg egyszerű. Vonulj félre, és sokáig legyél kíváncsi rá, mi lenne a legjobb neked, de ne fogadd el az első, második, stb századik választ, csak hagyd, hogy szülessenek. Nevezhetjük meditációnak, mert az is legalább ennyire aktív, ellentétben a közhiedelemmel.
2010. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért várom még őket.

1.-nek éttermet vagy virágüzletet szeretnék nyitni.

2010. jan. 12. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!