Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas az életem! Mit tegyek?

Unalmas az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok és soha semmi nem történik velem, egész nap itthon ülök és nem tudok magammal mit kezdeni.Nem sok barátom van, egy kis faluban lakom és itt sincs sokminden...szóval ha akarnék se tudnék nagyon a faluba mászkálni.Annyira irigylem a velem egykorú lányokat hogy nem unatkoznak, van barátjuk, minden hétvégén buliznak..Úgy érzem sokszor hogy csak én vagyok ilyen különc :S Egész nap gépezek :S De már ezt is nagyon unom. Nem tartom magam ronda lánynak teljesen átlagos vagyok, de egyszerűen nem tudok közel kerülni egy fiúhoz sem:( Talán csak nincs elég türelmem?! Segítsetek lécci csak normális válaszokat várok!!
2010. dec. 4. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyen vagyok... bár én magántanulóként tanulok, szóval suli miatt se tudok kimozdulni... jó ha hetente vagy kéthetente van hova mennem :/


Merre laksz amúgy?


16/L

2010. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
És a kevés barátoddal mit szoktatok csinálni?
2010. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
idén végeztél suliban v jövőre?
2010. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném hogy akár a külsőd akár a belsőd miatt lennél ilyen helyzetben. amiről beszélsz az szerintem az a vidéki szeparáció, ami Magyarország 4/5-ére jellemző. :)

elég komoly probléma.

lehet nagyvárosban is lakni, én is ott lakom, de itt sincs semmi élet, mindenki az utcákról/terekről visszahúzódva rejtegeti a szegénységét otthon, vagy ha megteheti, akkor havi x alkalommal rommá issza magát valamelyik búfelejtőben.


szóval tudnék mesélni, lényeg, hogy nem benned van a hiba.

van úgy is, hogy nem sikerül kitörni ebből, és így él le az ember egy életet. márpedig kétlem, hogy erre lenne igényük.

2010. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Székelj.
2010. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ha van város a közelben, és nem sajnálod rá az időt akkor valamelyik plázában vagy bevásárlóközpontban telepedj le egy padra és olvasgass vagy csak nézd az embereket, próbáld kiismerni őket, így jó emberismerő lehetsz

egy magányos lányra azért csak odafigyelnek a pasik:)) főleg ha még ki is csinosítja magát

2010. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat aranyosak vagytok!!

Én Baranya megyében lakom. És igen idén végeztem a sulival (érettségi) Sajnos most nem tudtam tovább tanulni anyagi okok miatt, ezért is sok a szabadidőm.. De jövőre mindenképpen megyek, addig meg nyáron dolgozgattam, legalább addig sem unatkoztam és pénzem is volt..

Utolsó válaszoló: Azt hiszem nagyon jó emberismerő vagyok, mindenki ezt mondja a családba, mindenkit akivel van lehetőségem beszélgetni valamennyire átlátom hogy milyen csak magamat nem :S

2010. dec. 5. 10:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Kevés barátaimmal :D hát filmet nézünk, beszélgetünk, sétálgatunk, bulizunk de ez sajna ritkán van mivel ők járnak suliba és nem nagyon érnek rá...
2010. dec. 5. 10:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves Timóka!

Nem lehet könnyű ebben a korban elszeparálva lenni a közösségtől. Igen, sajnos a nagyvárosokban is ilyen az élet, sőt ott még nem is igazán törődnek az emberek egymással. Nem könnyű az élet akkor, mikor mindenki a pénzhajhászással tölti az idejét. Véleményem szerint érdemes lenne már előre tanulnod, ha a következő tanévben továbbtanulsz. Ehhez nagyon sok segédeszköz áll rendelkezésedre pl. az interneten. Énmit tennék a helyedben? Tudom, hogy nagyon elavult és itt az internet is már, de könyvtárba járnék. Nem biztos, hogy helyben, lehet egy közelebbi nagyvárosba is, mondjuk, hetente egyszer-kétszer. Amennyit megengedhetsz magadnak. Vannak pl. (és itt én is a Plázákat mondom többek közt) Internet kávézók a Libri könyvesboltokban. Ez nem reklám, hanem ismerkedési lehetőség is. Arra nagyon ügyelj, hogy belül, magadban ne legyél zárkózott ha kimozdulsz otthonról, de ne legyél "mindenáron ismerkedni akarok" sem. Légy magabiztos, örülj az életnek, örülj annak, hogy sikerül találnod valamit, ami okot ad arra, hogy kimozdulj. Vigyázz magadra, s ne aggódj, ha vigyázol, s akarod, akkor nagyon sok időd lesz még szórakozni, barátkozni, fiúkat keresni.

2010. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
11:09-es Nagyon Köszönöm :) Nyitott próbálok lenni mindenre :)
2010. dec. 5. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!