Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti miért mentek...

Lányok! Ti miért mentek mindig 2-3an WC-re? Pl nálunk sosem mennek el egyedül

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 14:00
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ez jó kérdés ezt én se értettem soha :D mert oké addig, hogy elkíséri a budiig de minek megy be amikor nem is ül le WC-re? Én kimondottan zokon venném ha nagyba mennék kulázni azt a haverok meg követnének és azt hallgatnák mikor csobban :D
2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel mi WC-re nemcsak wc-zés miatt járunk, hanem pl sminkelünk vagy igazítunk magunkon egy kicsit és közben megbeszélünk néhány dolgot. Néha pedig lehet olyan téma is van, ami pont egy-egy fiúval kapcsolatos, és ott tuti nem fogja meghallani. :)

Nálunk ezért van így.

18/L

2010. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha nálunk is ugyanez. Plusz nem szeretek egyedül járni a folyosón, pontosabban megszoktam, hogy sose megyek egyedül.
2010. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgyanaz mint az utcsó 2-nél :D
2010. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szeretek csoportosan wc-re menni, mikor tényleg wc-znem kell, csak akkor, mikor frizura igazítás:)

13/L

2010. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mert nem csak wc-re megyünk! Smink, haj, ilyesmik :D

Meg nállunk valahol olyan szar az ajtó, hogy kinyílik, és akk megfogják..

Meg alapbol hozzá vagyok szokva, hogy nem megyek sehova egyedül. Minimum 4-5en mindenhova :D


14/L

2010. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösszi
2010. dec. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!