Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha egyedül...

Mit csináljak ha egyedül érzem magam? SOS!

Figyelt kérdés
16 vagyok és barátot még nem akarok mert nincs rá szükségem jól elvagyok nélküle is szóval nem így értem.Barátnőim vannak.De mindennap rámjön valami furcsa érzés.Egyedül érzem magam annyira rossz:( Lehet hogy az utóbbi két év miatt.Sok rossz dolog történt velem amit nem akarok részletezni.Dehát kivel nem történnek rossz dolgok.....De ez normális dolog? Nem tudom pontosan elagyarázni mit érzek de mintha félnék a holnaptól.Félek attól hogy nem tudom irányítani a dolgokat és hogy nem tudom mi fog történni félek attól hogy egyedül maradok.Éreztetek már ilyet? Mit csináljak:(
2011. okt. 12. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

olyannyira nem kell ettől félni, hogy egyedül is jól kell tudni érezned magad, különben felnőtt korban bajok lesznek.

ahogy vannak is, ha szétnézel az öregebbek között.

2011. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem, most már néha, de csak 1-1 nap, általában nincs időm ilyenekn gondolkozni de tudom hogy elég szar érzés.
2011. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell egy olyan embert találnod aki teljes mértékben megért, mindent meg tudsz vele osztani, és fontos, hogy mindketten felnézzetek egymásra. Nem tudom milyen barátnőid vannak, de kell valami "komolyabb". Nekem egy fiú barátom olyan, amilyet az előbb írtam :) Ha ő nem lenne, én is eléggé elveszettnek érezném magam.
2011. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szüleiddel milyen a kapcsolatod?Foglalkoznak veled?
2011. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egyedül érzed magad, nincsenek barátnőid. a párkapcsolat meg jobb esetben nem csak a szexről szólna hanem a lelki törődésről is.
2011. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!