Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy ez a véleményem...

Normális, hogy ez a véleményem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és mostanában ugye sok a zh meg a vizsga. Van egy csoporttársam aki barátnőm is egyben, de néha nagyon fel tud idegesíteni. Én igyekszem megtanulni a dolgokat, szeretnék tanulmányi ösztöndíjat kapni. Ő viszont mindenért nyíg, hogy milyen nehéz,meg úristen mennyit kell tanulni(na azért nem hal bele a mi szakunkon senki,nem gépészről van szó...). Legutóbb a zh-n mident rólam másolt le, ezért kapott 5-öst, am bele se nézett az anyagba. Következő zh-ról késett fél órát,kérte előre, hogy foglaljak már neki helyet magam mellett, de nem sikerült mellém ülnie, első sorba kellett és fél óra után otthagyta, nem tudott semmit...ergo megint arra számított h mellettem lesz,majd rólam lemásolja. Ma pedig úgy volt, hogy mindketten dolgozunk, de kiderült, hogy csak neki kell,én pedig bementem megírni egy zh-t. Mikor ő ezt megtudta, akkor megsértődött, mondván h miért nem vártam meg őt,lett volna következő vizsgaidőpont jövőhétre, együtt írhattuk volna. És, hogy ő mennyire csalódott bennem, meg, hogy csak érdekbarátság a miénk...

Erről ti mit gondoltok? Én úgy gondoltam, hogy jogom van bemenni vizsgázni amikor én akarok, és nem értem miért ahhoz kellene igazodnom, amikor neki jó...

Most akkor én vagyok a rossz vagy mi van?


2010. dec. 13. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van: érdekbarátság, csak nem a te részedről.

Ne foglalkozz vele. Te csináld jól, de sajnos az ilyeneknek is mindig sikerülni fog minden...oldalvízen elevickélnek, másokból élnek :-(

2010. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezed te barátságnak? Szerintem ő csak kihasznál téged, nem tanul semmit, tudja hogy te tanulsz és mindig arra számít hogy majd rólad lemásolja. Még ő mondja hogy érdekbarát vagy...hát esetleg magáról mondhatja!
2010. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Hehe, ilyenkor eszembe jutnak azok az emberkék akik pl itt GyK-en verik a mellüket hogy diplomájuk van :):)

Én a helyedben direkt úgy intézném hogy ne tudjon puskázni rólam. Tényleg rohadt idegesítő amikor az ember hátán próbálnak felkapaszkodni, meg az én munkám gyümölcsét mások aratják le. Egyszer-egyszer elmegy, de azért ebből rendszert csinálni... És még ő beszél érdek barátságról.

2010. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát jólmondta hogy érdekbarátság, mert a részéről bizony az. teljesen igazad van, ne segíts neki, meg így hogy fog dolgozni valaha is, ha semmit nem tanul és mindent rólad ír le? mi lesz mikor szóbelizni kell, vagy egy 50 oldalas szakdolgozatot írni? próbálj meg vele érthetően beszélni, hogy saját maga miatt tanuljon, mert semmire nem fogja vinni a jövőben.
2010. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Múlthéten volt egy szóbeli szigorlatunk, én is bent voltam, hallottam őt. Én 4est kaptam, úgy, hogy szinte mindent elmondtam, ő 3-ast úgy, hogy alig tudott valamit...És vizsga után közölte, hogy pont azt a tételt nem tudta, amit kihúzott és ha könnyebbet húz,akkor tuti 5öst kapott volna...(hozzáteszem a tétel kidolgozás alatt is mellettem ült és nekem mondta h segítsek már valamit, mit írjon még...)
2010. dec. 13. 23:14
 6/13 Kokas Lajos válasza:
86%
Gondold át azt is, hogy ha valamelyik tanár kiszúrja az egyezőséget a munkátokban, akkor téged is elkaszálnak, függetlenül attól, hogy te tudtad vagy másoltad a dolgozatodat!
2010. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bocipók ***** válasza:
100%
Hanyagoljátok egymást, ez már rég nem barátság!
2010. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ő emleget érdekbarátságot? És nem röhögte el magát?
2010. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, légy kemény! Mondd meg neki, hogy nem vagy köteles hozzáigazodni.
2010. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr még az érzelmi zsarolásban.
2010. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!