Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőkkel szembeni tiszteletlenség?

Nőkkel szembeni tiszteletlenség?

Figyelt kérdés
Vajon, mi váltja ki a nőkből azt, hogy csak vihorásszanak a "De megb*sználak!" elszólásokon vagy természetesnek vegyék azt, hogy buliban csak úgy megfogják a feneküket? Szerintem lehet egy nő akármilyen csinos vagy ápolt de ha ezeket eltűri sőt inkább természetesnek veszi, ahogy manapság elnézem a bulizó társadalmat a saját nőiességét tiporja sárba. És miért érzik úgy a férfiak, hogy ezt megtehetik és, hogy ezzel jó pontot szereznek. Nektek mi a véleményetek erről?
2010. dec. 20. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Sok nő meg is érdemli, akiknek semmi önbecsülésük nincs.

Én soha nem engedtem meg ezt, nálam minden pali tudta, hol a határ, meddig mehet el akár buliban is.

30 / nő.

2010. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

a legtöbb bulizós helyzetnek, közösségnek, embernek van egy ilyen mentalitása, feleséget nem onnan kell választani. vagy akkor, amikor már mindenki átment rajta, és benőtt a feje lágya.


általában itt keresik az emberek azt az izgalmat amit az életből hiányolnak. tetszik is nekik, egyszerűen nem tagadják meg az ösztöneiket, mert nincsenek erkölcsi korlátaik.


tény, hogy egy bizonyos férfifajta számára nem vonzó egy olyan nő, akit bárki megkaphat, hűségre nem nagyon lehet számítani tőle

ez a viselkedés váltja ki a férfiakból azt, hogy mégkevésbé tiszteljék a nőt. mivel szellemileg egyszerű lény, nem szórakoztatja a férfit lelkileg, csak testileg. ezért a rámenős férfi más nőkkel is így fog bánni. mert megteheti, és mert ez működik. jellemző a látványos visszautasítás, mert akkor is akarják tartani a társadalmi képüket, amikor az ösztöneik másra csábítják őket, de valójában később megtörténik bármi.

2010. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Aki hagyja, az meg is érdemli.
2010. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok a lányok akik ezt természetesnek veszik, pont megérdemlik azokat a srácokat, akik ezt nem tartják tiszteletlenségnek. Zsák a foltját...

Bár általában csinosak, nekem nem igazán szimpik ezek a lányok, viszont nem is fogdosom őket. Szerintem azért túlzás bulizós társadalomról beszélni. Az csak egy réteg.

Azért tűnnek olyan soknak mert feltűnően viselkednek. "A néma többség meghúzódik a háttérben."

2010. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amelyik nő ezt engedi, meg tetszik is neki, az meg is érdemli. A többieket meg sajnálom ha ezt ki kell álniuk és tisztelet a kivételük miatt. Soha nem voltam még tiszteletlen egy nővel és a barátaimmal is azért óckodom sokszor eljárni, hogy nehogy hozzájuk hasonlítsanak. Hely és idő fuggvénye is, vannak olyan helyzetek ahol mindenki így viselkedik, mert elfogadott, az iylen helyeket kell kerülni és oda menni ahol kutúrált a szórakozás.
2011. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No de ezeket nem noknek hivjuk, hanem kis p.csaknak, nem?
2011. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!