Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék ezeken?

Hogyan változtathatnék ezeken?

Figyelt kérdés

13éves fiú vagyok.

Sokan mondják, hogy csendes vagyok, alig beszélek, de akiket már régebb óta ismerek, azzal eltudok beszélgetni sokáig, meg a haverokkal is(fiúk) Csak akiket mostanába ismertem meg, főleg lányokat, velük nem nagyon.. :S

MSN-en tudok beszélgetni mindenkivel.

Van akivel csak ott beszélek, de mintha már rég ismernénk egymást meg minden, élőbe meg kb. annyi hogy köszönünk.

A tanárom is néma leventének hívott, ami nagyon idegesített, meg egyik lány o.társam is "nímának"..

Meg kicsit vastagabb is vagyok.. a hasamnál főleg.. nem is szeretem.. változtatni szeretnék ezen.. :S

Bár ha ruhában vagyok, akkor annyira nem látszik..

Csak pl. fürdőben. Osztálykiránduláson is fürdőbe megyünk, addigra le szeretnék fogyni kicsit, mit csináljak?

Van 1 bmx-em, de edzeni nem nagyon szeretnék futni vagy ilyesmi.. csak itthon esetleg valamit.


2010. dec. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg BMX trükköket aztán menj el a suli elé és ott mutasd meg mindenkinek!
2010. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát már bunny az megy
2010. dec. 23. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is akarok bmx-ezni *-*
2010. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
XD tanulj meg előbb!:DDDDDD
2010. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azokra az emberekre, akikkel még nem beszéltél vagy nem sokat, gondolj úgy, mintha régóta ismernétek egymást, mint a régi haverjaidat. Nagyon sokat tud segíteni, felold és nem tesz kényszeressé.
2010. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!