Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kis pisis 15 évesek kiállnak...

Kis pisis 15 évesek kiállnak a színpadra és énekelnek előadják amit szeretnének, én bennem meg hatalmas gátlások vannak, borzalmas lámpaláz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

megkérdezem ilyenkor tőlük, dehát "hogy csinálod" a válasz kis makogás szokott lenni, hogy ,hát könnyű, nem könnyű ,de sikerül legyőznöm.


ááá.. gitározom már 4 éve ,nem gyakorlok eleget ,de néha leülök 1-2 órát játszani és akkor végigfut az agyamon ,hogy miért is csinálom, hát azért kéne hogy valakinek előadjam ,de nagyon nem jó érzés


már 7.be 1x előadtam az osztálytársaimnak egy számot ,de akkor is ááá.. olyan vörös volt a fejem mintha csípős paprikába haraptam volna


meg a félelmem attól ha elhibázom ,elég gáz lesz ,nagyon nagy


17F


2011. márc. 12. 21:25
 1/7 Mentifantezsvér ***** válasza:
Igazából ez gyógyítható..:D énis így voltam ...annyira hogy leblokkoltam a szinpadon és ezért majdnem hasraestem a zongora melett xD (zongorafellépésen ami kötelező volt) de aztán megtanultam hogy nem szabad a nézőkre nézni sőt...elkell hitetni magaddal hogy egyedül vagy és mahadnak játszol..és akkor könyebb lessz..:D de még eztis sokszor kell próbálni h sikerüljön lámpaláz nélkül:)
2011. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pisis 15 evesek - hat te se vagy sokkal tobb- am mit szoltal volna hozzam amikor 3-4evesen kialltam vagy 200-300 ember ele jah meg akik neztej a tvt es hegedulten az 1/16-os hegedumon xD


Amugy meg gyakorold tukor elott mntha magad lennel a kozonseg.

Vagy jatsz le? Mi van ha elrontod? Semmi nem fognak leloni nem halsz meg, siman folytatod tovabb es ennyi.


Az enekkartanarunk azt mondta hogy kepzeljuk el a nezoket puceran vagy kaposztafejjel :)

2011. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Pff, ehhez csak annyi hozzáfűznivalóm van, hogy egy 'kis pisis' 17 éves a nála két évvel fiatalabb 15 évest, aki nála sokkal többet elért már, pisisnek degradálja.. Hát öcsém, meg is érdemled. Hozzá még fogadjunk hogy most töltötted be a 17et (amúgy biztos 18at írtál volna..) és akkor már olyan nagynak érzed magad hogy pisisezzél??? Szánalmas vagy. Én 16 vagyok, akkor már én is mondhatom a 15 évesnek, hogy pisis???! Nyomorék.

Ó, a kérdésedre a válasz? Gyakoroljál tükör előtt. Ennyi.

2011. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oks uccsó nem sokat segítettél ,de biztos nagyon menőcsávó lehetsz.


nem azért írtam pisist hogy lealacsonyítsam őket, csak azt akartam kifejezni hogy mégis csak nagyobb vagyok náluk és nekik megy nekem nem

2011. márc. 13. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Állj ki és ennyi.Pisis 13 éves vagyok és ki bírok állni a színpadra-.-"
2011. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gátlásokkal küszködöm, és ugyanúgy gitározom, viszont csak kb egy éve. Szóval teljesen meg tudlak érteni. Általában igyekszem elkerülni a színpadi szereplést, és inkább magamnak gitározom. De ha te szeretnél kiállni, arra annyit javasolnék, hogy legyen önbizalmad, bízz magadban, hogy meg tudod csinálni, ne törődj azzal, hogy pirulsz. Előtte gyakorolj sokat, hogy semmiképpen se kelljen félned attól, hogy elrontod.

Amúgy nem volt szép le kis pisisezni a 2 évvel fiatalabbakat! 15 éves kis pisis/L xD

2012. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
heh pont ma volt az első fellépésem, és nagyon jól sikerült :D
2012. febr. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!