Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretnének a nők nagy...

Miért szeretnének a nők nagy mellet? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

most az h a pasik bedugják oda a farkukat,, ez.. ezért

vagy más ok esetleg?

én ezt komolyan nem értem


2011. márc. 16. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintük minden férfi azt szereti.
2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nem a nők szeretnének nagy didiket hanem a férfiak:)

meg mégis csak szép ha egy nőnek formás mellei vannak!

2011. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is komoly kérdés ez, pedig lány vagyok xD én a magamét túl nagynak találom, és ki nem állhatom, hogy állandóan erre bambulnak... szerintem csak a gond van vele, sok ruha nem jó rám a nagy mellek miatt
2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát én is lány vagyok

nekem b-s a mellem tehát nem nagy..

de.. nem, értem egyszerüen :D

2011. márc. 16. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Bár én fiú vagyok, de megjegyezném, hogy én az átlagosnál kicsit kisebb melleket tartom a tökéletesnek. A lányok többsége nyilván azt hiszi, hogy a fiúk a hatalmas "dudákat" szeretik. Valószínűleg sok fiúnál ez így is van, de nem mindenkinél.
2011. márc. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem viszonylag nagyok, de csak annyira, hogy azért arányos a testemmel, szóval nem óriási dudáim vannak. :D Én nem örülnék ha kicsi melleim lennének.. Nekem az nem tetszik, szerintem kevésbé nőies.
2011. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mellem sincs (az A kosár is nagy). Mégis szeretnek a pasik és így is nőiesebb vagyok sok nőnél. Nem számít igazán. Sose akartam nagy melleket. Nem is tartom szebbnek a nagyot, mert aki szép az kis mellekkel is ugyanolyan szép. Aki nem az meg nagy mellektől sem lesz szebb.
2011. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves vagyok és nagyon nagyon kicsik a melleim. szinte teljesen laposak. nagyon nagyon szeretnék nagyobb melleket.

annyira aprók a melleim, hogy még annak is nagyon örülnék, ha ekkora lenne:

[link]

de nem a fiúk miatt. magamnak szeretnék megfelelni. anyukámnak a mai napig, még 2 gyerek után is formás, szép mellei vannak és ugyebár minden lány az anyukájára szeretne hasonlítani, ezért kiskorom óta úgy "terveztem", hogy nekem is szép nagy melleim lesznek...

na meg ott vannak azok a szép, mélyen dekoltált ruhák...

2011. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16:45!


Ez nagyon aranyos volt :)

Szerintem Keira nagyon jól néz ki. Talán tényleg elég kicsik a mellei, de nekem tetszik. Biztosan te is szép vagy, és talán még fog egy kicsit nőni a melled ;)

2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"minden lány az anyukájára szeretne hasonlítani" -> Cáfolom. Én abszolút nem akarok hasonlítani az enyémre, se külsőleg, se belsőleg.

Bocs, de ezt muszáj volt leírnom.:D

Amúgy sokan azért vágynak nagy kannákra, mert azt hiszik, a pasik csak arra gerjednek.

2011. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!