Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék gonosz?

Hogyan lehetnék gonosz?

Figyelt kérdés

Nem fényezni akarom magam,de bármi olyan helyzet van,ami valakinek rossz,akkor nem tudom megtenni.Ugye pedig ez az életben manapság fontos nagyon,hogy vagy téged taposnak,vagy te másokat.Mind az iskolában,mind a munkában.


Hogyan lehetnék olyan,hogy ne a következményekkel foglalkozzak,hogy pl a másiknak rossz e.


Nem fake kérdés hanem komoly.


2010. dec. 26. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézz sok Phineas&ferbet, nézd Dr. Doofenschmirtz viselkedését
2010. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hehee elso :p most ez tenyleg komoly?a gonoszsagot kulonben sem lehet megtanulni :p
2010. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te meg első nem vagy egy kicsit kabbeafaszom?-Már ha kigondoltam?:)
2010. dec. 26. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha már így állsz hozzá, nehezen fog menni,tapasztalatból tudom, én is számtalanszor megfogadtam már de az ember nem tud kibújni a bőréből.

De megnyugtatlak ha olyan élethelyzetbe kerülsz ami az értékrendeddel szöges ellentétes magától menni fog a dolog.Nem fogsz törődni a másikkal menni fog magától a dolog.

Ne akard megtanulni, nem megy.Elég sok aljas képmutató ember van így is. Örülj, hogy nem közéjük tartozol.

2010. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

amit keresel az az érzelemmentesség

túl érzelmes vagy, figyelsz másokra, inkább csinálj viccet belőle vagy nézd reálisan a dolgokat

2010. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Meg kell tanulnom.

Annyiszor változtathattam volna már az egész életemen egy egy pillanatban,ha csak kicsit tudtam volna elnézni,hogy a másiknak rossz lesz-e.

Csak mindig végiggondolom,és mire elhatározom,hogy megteszem,ugyan addigra le is teszek róla.


Nagyon elviselhetetlen,mivel nem is olyan társaságokban,mozgok,környéken élek,ahol ezt meglehet tenni.Sajnos változtatni pedig ezen nem fogok tudni egy ideig.

2010. dec. 26. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

én inkább azt írtam volna hogy ret@rdált mesefüggő hülegyerek...


A gonoszság mindenkiben ott lapul... csak szépen elő kell hívni. Amúgy nem jó, én épp hogy elnyomom magamban. Mert a gonoszkodók nem haladnak.


Én iszonyat bu-kó voltam gimiben, persze volt mire, kitűnő bizi, szép pofi, sok-sok ruha... aki ha egy rossz választ benyögött órán, vagy bármi nekem nem tetszőt mondott ott kötöttem bele ahol tudtam... "Fú, K. ez a válasz aztán nagyon ott volt, tudod van az a ház az xy utcán, oda viszik azokat akiknek az IQ-ju 70 alatti."

vagy simán elsétálva ízléstelenül felöltözött lányok mellett "hát igen, ízlések és ficamok..." vagy még kegyetlenek: "vegyél neki fogyasztóteát Karácsonyra, elkél neki a segítség"


Persze eleinte mindenki röhög a poénokon, de mivel mindegyikőjük sorra kerül egyszer, megjegyzik. Nem fognak szeretni.


Az halad aki kedves, mert azt szeretik, azt promotálják.


Persze nem kell engedni hogy elnyomjanak, akkor vissza lehet vágni valamit, de a legjobb ha kimért stílusban küldöd el a pics@ba... pff nem tudom én hogy csinálom, a szívemből jön, mert alapvetően egy kritikus bunkó pics@ vagyok, aki elég büszke magára és az elért dolgaira, szóval ez belülről jön.


A barátnőim még mindig emlegetik, hogy hogy küldtem el egy nyanyát a Batyin amikor rosszul voltam és ránkhívta a biztonságiakat és a rendőröket...

"Először is jó estét kívánok Önnek Hölgyem! Sajnálom hogy megzavartam az Ön itt tartózkodását. Úgy véltem, nem gond, ha az itt található 7 mellékhelyiség egyikét elfoglalom, hiszen rosszul érzem magam és szeretnék jobban lenni. Remélem a jövőben több szolidaritást mutat az elesettek iránt, hiszen idős korára való tekintettel nemsokára Ön is kórházba fog kerülni, és remélhetőleg senki nem dobja ki az utcára, mondván hogy zavarja a jelenléte." ugh nem szó szerint ez volt, nekem csak a röhögéstől szakadva mesélték, de írtam egyet, hogy érezd milyen előkelően el lehet küldeni az embereket a p.csába- főleg magázódva hatásosak ezek a mondatok.


De mint mondtam én elnyomom az arrogáns énemet, az emberek nem szeretnének és fele itt se tartanék az életben.


//A családom és a legjobb bnőmék tudják milyen vagyok, nah meg a pia az kihozza belőlem és nehezebben tudok elmenni a gyökerek mellett beszólás nélkül. Jah és olyan jó hogy ezen az oldalon bunkózhatok és nem esik csorba a karrieremen, közkedveltségemen.//

2010. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jah és utána még el is köszöntem a nyanyától: "További kellemes estét kívánok"

Wa ezt hányszor elmesélték. A nyanya meg csak lesett és egy kumma szó se jött ki a torkán, az arcára emlékszem hogy próbál valamit kinyögni, de a szája tátva maradt ahogy elküldtem a francba...

Jah és még a biztonságiak se mondtak semmit.

Elmentünk, aztán 2 szirénázó rendőrautó megérkeztét láttuk a sarokról...


Nem mondom hogy jó volt amiit csináltam - mármint amiért rosszul lettem, de a nyanya nagyon felbaszta az agyam, hogy nem hagy békén. Hüle nagypolgári vén kurv@ akinek a nyugdíját anyumék fizetik. - kb. ezt gondoltam róla, de persze ez nem hangzott volna olyan költőien és ütősen.


Jah olvass sokat, a szofisztikált bunkóságok a legszebbek...

2010. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:47



Valamelyest én is ilyen szeretnék lenni,ha lehet ilyet mondani.Csak ezeket én elgondoltam amiket leírtál.

Nem jutott eszedbe egyszer sem hogy ez neki szarul eshet?

Vagy,hogy tudtad mégis "leszarni",és megcsinálni?


A rosszullétesnél is,én már azon gondolkoztam,hogy ha ezt mondom akkor ezzel megbántom,meg ő érzi szarul magát.

2010. dec. 26. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondom hogy bunkó voltam, nem foglalkoztam velük. Nagy ívben sz@rtam az érzéseikre. És ahogy mondod eszembe se jutott.


Hogy még mi volt amiért megváltoztam am. A listám elejére írtam, az egyik fiú osztálytársamról kiderült hogy halál belém volt zúgva... és am nem volt ő rossz srác, csak egy félreértés miatt rajta ragadt a bu-i és mindegyhogy kifiguráztam... pl. iskolai csapatfejlesztő tréningen - pf vagy mi volt az- kiküldtek egy gyereket, nekünk választanunk kellett vkit és amikor a kint levő bejött jellemezni kellett 1 mondatban én meg ezt mondtam: "olyan mint a sivatag, meleg és homokos."

nah amikor megtudtam hogy ő full szerelmes belém akkor írtam egy listát hogy leállok - meg hát a barátaim is kezdtek távolodni, mert őket se kíméltem.

Jah és a srácot azért is sajnáltam hogy bántottam, mert előtte meg én voltam belezúgva még mielőtt szívatni kezdtem, de amikor már ő volt akkor már nem... szóval nem jöttünk össze.


Amúgy tényleg nem foglalkoztam velük... engem is bántottak néha - inkább próbáltak, de nem tud úgy szíven ütni. Főleg nem az ilyenek hogy: stréber, meg újgazdag...


A nyanya meg inkorrektül járt el a szememben, csak egy sipítozó megkeseredett szatyor. Nem szeretem az ilyeneket. És nem érdekel hogy fájt-e neki, nekem fájt mindenem, a halálra meg jó ha felkészül, meg a magyar kórházakra is.

2010. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!