Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék változtatni?...

Hogyan tudnék változtatni? Nagy társaságban leblokkolok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő: egy 4-5 fős társaságban mindig én vagyok a középpont. Én viszem a beszélgetések fonalát, poénkodok, mindenki rám figyel. De amint egy kicsit nagyobb társaságba kerülök, azonnal leblokkolok.. Képtelen vagyok beszélni, semmi nem jut eszembe, csak mosolygok, mint valami ergya fogyatékos. És az a legrosszabb, hogy még ott belül az okos fejemben sem jut eszembe semmi! Nem tudok semmire semmit reagálni, teljesen kuka vagyok. Többen is megjegyezték ezt már, és gyakran csodálkoznak az emberek, hogy miért leszek hirtelen ilyen csöndes, visszahúzódó.

Ismétlem, a dolog nem személyfüggő, bárkikkel el tudok hülyülni, amíg nem lépi át a tagok száma azt a bizonyos számot. A jelenlegi osztályomban nagyon látványosan előjött ez a dolog, és már hihetetlenül zavar.

Mit tehetnék ellene?


2011. szept. 11. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
18f lemaradt :)
2011. szept. 11. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már egynél több fős "társaságtól" leblokkolok, szóval gondolj arra hogy mennyire jó helyzetben is vagy te :D

Nekem az a bajom hogy egyszerűen nem tudom hogy mit kéne mondanom, félek hogy valaki közbeszól, vagy valami olyat mondok ami nem mindenkinek tetszik... Nem bízom annyira magamban. Lehet hogy veled is ez van :D Nem tudom mit tegyél ellene.

2011. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te ahhoz képest jó vagy, nekem, ha már 3-nál többen vagyunk, akkor már nem megy a kommunikáció.

21/F

2011. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy iszol egy felest :) vagy elfogadod, hogy ez a helyzet és nem erőlteted. ha ez sikerült, akkor léphetsz tovább: nagy társaságban hagyj egy kis időt magadnak az oldódásra, aztán próbálj beszélgetésekbe bekapcsolódni. amúgy a nagyobb társaságok redszerint változó összetételű kisebb csoportokban szoktak beszélgetni.

és ne szégyelld a problémádat, fogadd el, vállal fel egész nyugodtan, de azért ne skatulyázd be magad.

2011. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!