Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha most csak 1 kisebb táskával...

Ha most csak 1 kisebb táskával kiutaznák valamilyen arab országba mi lenne velem?

Figyelt kérdés

Sajnos ez nem a vicc kategóriába tartozik ez a kérdés

17 éves fiú vagyok teljesen tönkrement az életem ... pedig milyen vidám voltam még 2 3 évvel ezelőtt mikor a szüleimmel kinn voltunk tunéziába... de sajnos mindenkit elveszítettem akit szerettem 1 éve pont karácsony előtt meghaltak a szüleim(baleset) testvérem 24 éves de azt se tudom hol van és mamám is most halt meg októberbe. teljesen egyedül vagyok iskolába nem járok a tanárokkal is nagyon csúnyán összevesztem... nah és nem akarok tovább mesélni minden össze jött


Van egy kis megtakarított pénzem amibol ki tudnák utazni mondjuk egyiptomba csak ugy a semmibe mindig is nagyon vonzott ez


mi lenne velem ott ?


2011. jan. 2. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha tudsz angolul, gyere :-D


lehetsz búvárbázison segéd, palacktöltő, vagy dolgozhatsz hotelben, recepción, ha tudsz nyelveket, lehetsz magán nyelvtanár.


de már itt sem olyan olcsó az élet.


de havi 100euróból találhatsz kiadó egyszobás lakást.

azért legyen egy jegyed a hazaútra, biztonsági okokból.

2011. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 emlya ***** válasza:

Én is megyek!!!

Éljen EGYIPTOM!!!! Vissza sem jövök SOHA!!!!

2011. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!