Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire tudod megállapítani...

Mennyire tudod megállapítani ránézésből valakinek a személyiségét?

Figyelt kérdés

Gondolom legtöbben ha megnéznek az utcán valakit jobban, akkor van valami elképzelésük hogy milyen is lehet ,és szerintetek ebből mennyi reális ?

Arra is kíváncsi lennék ha volt már olyan hogy elképzelted ránézésből hogy valaki milyen lehet , aztán később úgy alakult hogy megismerted akkor mennyire "csalódtál" vagy éppen pont olyan mint ahogy elképzelted?


2011. jan. 7. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80% ékosan megtudom állapítani ki érdekes számomra. Van csomó nem apró jele az emberek lelkének mert a test a lélek temploma. ^^ ö ö mondjuk 10 év alatt 2 szer tévedtem és akkor is kellemesen^^ :P
2011. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szem, arcmimika, öltözködés (mennyire visszafogott, mennyit mutat meg magából az illető).
2011. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez változó... A barátnőim nagy részéről meg tudtam állapítani, hogy milyenek lehetnek, viszont év elején teljesen más kép alakult ki 1 új lánybó, aki a legjobb barátnőm lett. Évnyitóra Konzerv cipőben jött és olyan pulcsija volt, ami hátrafelé egyre rövidül. Aztán megismertem, nem is ízlésficamos és tök jó fej. :D Meg volt más is, elkényesztetett gazdag libának hittem, mert nem is tudom.. Öltözködés, hang, arc alapján. :D De közben nem olyan. Szóval meg tud téveszteni a kinézet, az arcmimika és a hang is. :D
2011. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első ránézésre olyan 40%-ban ki lehet találni, hogy milyen az illető. Öltözékből, testtartásból, mozgásból sok infót le lehet szűrni. De ahogy megszólal, az mindent elárul. A beszédstílus, szóhasználat, reakciók, arcmimika, dolgokhoz való hozzáállás nem csak az adott illető személyiségére, de a környezetére is utalnak. 5 perc beszélgetéssel nagyon ki lehet ismerni az embereket, csak észre kell venni az árulkodó jeleket. A legtöbbször tényleg olyanok az emberek, ahogy azt elsőre megítélem. Nem igazán csalódtam még ilyen téren.
2011. jan. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az öltözék nem annyira tükrözi a valódi személyiséget sztem, bár akin mondjuk látszik h plázacica, az ritkán értékes ember. Viszont egy arcról én általában meg tom mondani, h "jó v rossz ember" az illető, talán olyan 80%-os bizonyossággal.
2011. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik (kedves utolsó kommentelő), hogy minden ember máshogy dönti el az "első benyomás" vélemény formáló dolgait, de szerintem igenis sokat elárul a ruha. De hozzá tenném hogy csak ruha alapján én se tudnék semmit se mondani senkiről, mert az csak ruha. De látszik hogy mennyire van összhangban az adott személlyel az öltözködése. Egy szó mint 100. Összhang! :D az a lényeg. :$
2011. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában helyes az első megérzésem az emberekkel kapcsolatban.
2011. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!