Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen piszkosak a...

Miért ilyen piszkosak a gondolataim?

Figyelt kérdés
nem tudok férfire nézni úgy, h ne azon gondolkoznék mi lehetne köztünk(nem feltétlen szexualitásra gondolok), tök mindegy h házas-e vagy sem, nem tudok semlegesként tekinteni rájuk, zavarba jövök ha férfival kell beszélnem, akár tetszik akár nem, nem tudom úgy kezelni őket, mint a nőket, egyre jobban kezdek ebbe belecsavarodni, mert ez beteges....19L
2011. jan. 7. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

:D

Nyugi, azért egy jóképű férfi láttán minden nőnek megindul a fantáziája,csak a nők titkolják, mert szégyen, csak tudnám miért.

2011. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, dettó én is így vagyok ezzel!!! Várom a válaszokat... 20/L
2011. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem volt még barátotok?
2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de volt. több is.
2011. jan. 7. 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:
hát barátnőm is ilyen!!
2011. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt ne idegeskedj. Én is zavarban vagyok velük, akkor is ha nem tetszenek. Aki tetszik azzal viszont flörtölök, akaratlanul is. Akkor is, ha házas.

Nálam rosszabb, mert én a nőkkel is így viselkedem. :)

Akkor is ilyen vagyok, ha van párom. Nálam ez jelentéktelen dolog, nem veszem komolyan. Egyedül akkor nincs ez, ha valami nagy probléma van és ideges vagyok, vagy üzleti téren (akkor egyetlen célom megsemmisíteni a másikat).

Én nem érzem betegesnek, vagyis nincs belőle különösebb probléma és nem is zavaró számomra.

2011. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig zavarba jövök. főleg, ha ismerkedési fázisban vagyunk még az adott férfival, vagy ismerjük ugyan egymást egy ideje, de nem nagyon beszéltünk, nem ismertük meg egymást igazán. Most ez függetlenül attól, hogy csak barátok vagyunk, vagy egyértelműen nőként tekint rám és próbálkozik.
2011. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaj, félreérthetően fogalmaztam!!! Nem a párkapcsolat jelentéktelen, hanem ez a flörtölés.
2011. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:S Meglátok egy helyes pasit, és máris beindul a fantáziám (bár nekem szinte csak szexuális értelemben). Elég idegesítő.
2011. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége nem azt látja, hogy egy másik személlyel állsz szemben, hanem, az, hogy milyen izgalmas lehet az ő számára.
2011. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!