Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jól teszem amit tenni tervezek?

Jól teszem amit tenni tervezek?

Figyelt kérdés
vége lett a kapcsolatomnak. véget akarok vetni az életemnek, nem csak ezért. de sajnálom anyuékat, hogy lehet hogy fájna nekik. eddig ezért éltem. de már ez sem éltet. oda akarok menni anyuhoz, és felkészítem elmondom neki hogy ezt érzem jónak és nem-e haragudna ha eltűnnék az életéből ilyen formában. jól teszem vagy ne szóljak senkinek?
2011. jan. 14. 22:55
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Szia!


Nem olvastam végig a kommenteket mert nagyon sok van de elmesélném az én történetemet.


Egyszer volt hol nem volt. Volt egy lány akivel nagyon boldog voltam és nagyon szerettük egymást. Vagyis én így gondoltam, de a barátnőm már nem szeretett és nem mert velem szakítani ezért kitaláltak egy pletykát, hogy megcsalt egy olyannal aki régen a legjobb barátok voltunk de a kapcsolatunk megszakadt /elkezdett füvezni meg más egyéb drogokkal foglalkozni és nem hallgatott a jó szóra és eltolt magától/ de nem ez a lényeg. Én is nagyon össze voltam törve. Ha idősebbek lettünk volna egy pár évvel a lánnyal akkor feleségül vettem volna mert úgy éreztem, hogy ő az igazi. De nem így történt.

Ekkor mikor szakítottunk nagyon össze törtem és véget akartam vetni én is az életemnek ki is mentem a vonathoz. És mondhatni az volt a szerencsém, hogy ott megláttam egy bácsit kit baleset ért régen és elvesztette a két lábát és a szemeit és a felesége ezért elhagyta. /Szánalmas dolog sztem/. És láttam hogy örült mikor az unokái kiértek a vasútra érte, hogy mindent elvesztett ami fontos volt a számára de volt ami boldoggá teszi. Ez engem olyan szinten meghatott, hogy kiültem a váró falához és csak néztem és gondolkoztam, hogy mit tegyek. És szerintem jól döntöttem, hogy nem csináltam butaságot.

Mostanra már boldog lettem találtam egy valaki mást aki itt van nekem és akivel szeretjük egymást.

2011. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Látod mindenkinek van egy története ami nagyon szomorúan végződik!!!De erről szól az élet ha megbotlasz és elesel ,akkor felkelsz és mész tovább!!!

Most már visszajelezhetnél hogy mi van Veled!!!!

mert itt sokan nem akarják hogy öngyilok legyél!!!!

Üdv!

2011. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
igazából nem is csak a fiú miatt, hanem mert annyira erős fájdalmat érzek a szívemben, hogy ennél már bármi csak jobb lehet. Összeszorul a mellkasom mert beleestem a depresszióba. nem tudok kilábalni belőle. és ha mondjuk felhívnám a lelkisegélyszolgálatot akkor mit mondjak? hogy kezdjem el? mindenképpen ki akarok lábalni ebből. de csak állandóan sírok és nem bírom abbahagyni. ha már megkérdeztétek mi van velem : vagdosom magam hogy a fájdalmam enyhüljön nem látok mást. de köszi nektek. rendesek vagytok.
2011. jan. 24. 20:49
 24/30 anonim válasza:

Szia!


Örülök hogy írtál!


Na ez a vagdosás, amit most nem szabad. Egy fizikai fájdalom nem fogja elmulasztani az érzéseidet, nem könnyít a lelkeden.


Mikor én így voltam, a lelkisegély szolgálat egy barát volt, így nem telefonáltam. De szerintem körülbelül így zajlik: Felhívod a lelkisegély szolgálatot. Bemutatkoznak, baráti, türelmes hangon. Megkérdezik, hogy mi a hívásod oka. Akkor te megmondod a keresztneved. Kezdhetnéd azzal, amit nekünk mondtál... Hogy mennyire el vagy keseredve, mert ilyen dolog történt veled. Elmondod szépen, hogy fáj a mellkasod, egyfolytában ezen gondolkozol és őrlöd magad. Azt is, hogy vagdosod magad. Mindent, részletesen. Nem kell gondolkozni, a fájdalmad szépen kijön belőled, azzal a tudattal, hogy most egy embernek el is mondod. Ő meghallgat. A legfőbb hogy a végén közöld az illetővel, hogy mi fordult meg a fejedben. Hogy te ezt komolyan gondolod/gondoltad és azon vagy, hogy szólsz anyukádnak.


Hidd el, beszéld ki magadból! Teljesen más lesz. És próbáld meg a jó tanácsokat megfogadni. Nem kell semmi más (alkohol, vagdosás, drog, stb.) ahhoz, hogy felejts, enyhíts magadon, csak az, hogy akarj élni, szeresd a családodat és a barátaidat és változtass! Akármi megváltozik körülötted, az feledteti ezt a dolgot. Lehet el kéne költöznöd. Vagy új közösségbe járni (pl. sport, tánc, könyvtár stb.).


Lehet azt tudni esetleg hogy hány éves vagy?


22/L

2011. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

[link]


Előző vagyok, itt küldöm neked a telefonszámokat, mert függ attól a szám, hogy melyik városban laksz.


De több lelkisegély szolgálat is létezik, például:

Caritas Lelkisegély Telefonszolgálat: 06-80-505-503

Csak őket kedd estétől vasárnap hajnalig éred el.


Kitartást!

2011. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

figyu!ha gondolod szívesen lennék a lelki szemeteskukád!(mert másra ugysem vagyok jó)

:'(

de legalább valamiben jó vagyok...

a segély vonalat hívd csak bátran .ha nemtudsz mivel lezdeni az sem probléma mert a vonal végén nagyon megértő emberek vannak akik ezt a hivatást szívből csinálják!

barátnőkkel hogy álsz?nem baj ha kisírod valakinek a válán.hidd el tudom min mész leresztül,mert ezt már 2xer is átéltem és még olykor fáj ,de ezt az idő begyógyítja!tél után mindig tavasz jön,olyan szép dolgok vannak amiért érdemes élni!adj magadnak esélyt ahhoz hogy boldog lehessél!Amugy egyél csokit és menj el egyedül egy napsütéses időben sétálni egy picit a természetben aztán relax!Én a fájdalmamat sok munkával és hobbival szoktam enyhíteni vagy végignézem sokadjára a Így jártam anyátokkal című sorozatot.

továbbra is fel a fejjel és beszélj nyugodtan anyuddal is!

2011. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis olvasni való!!!


Ha egy nő meg akar tanulni vezetni, ne állj az útjába.


Sokat olvashattunk a dohányzás, alkoholizmus, drogok és a szex káros hatásairól... Egy dolgot tehetsz: hagyj fel az olvasással!


Azt mondják, a férfiak állandóan a szexre gondolnak. Ez nem igaz, sokszor jut eszükbe a sör is.


A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.


Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami drága helyre. Kivittem a benzinkúthoz.


Figyelmeztetés!

Ne higgyetek a bunkó reklámoknak!!!!

Csak átverés!!!!

Méghogy AXE Másnaposságűző Tusfürdő!!!!

Kamu!

Ma is megittam belőle egy egész flakonnal, de csak ...tovább » rosszabbul lettem!!!!

Vigyázzatok!!!!


Az 1980-as moszkvai olimpián a magyarok megverik az oroszokat. Másnap távirat érkezik a Kremlből:

Gratulálunk győzelmükhöz stop. Egyenrangú ellenfelek voltak stop. Kőolaj stop. Földgáz stop.


Bemegy egy nyápic fickó a kocsmába, és megkérdi:

- Bocsánat uraim, de nem a maguké az a pitbull kint az ajtó előtt, a parkolóórához kötve?

Egy kétméteres kopasz, dagadt, motorosruhát viselő fickó lassan megfordul, és felmordul:

- De, az enyém! Nem tetszik talán valami?

- Nos, uram, attól tar ...tovább »tok, a helyzet az, hogy a kutyám megölte az ön pitbullját.

- Micsoda? Hát milyen kutyád van neked? - kérdi döbbenten a kolosszus.

- Nekem? Egy négy hetes palotapincsi.

- És el is higgyem, hogy az a zsebcirkáló megölte az én kutyámat? Mit csinált vele?

- Megakadt a torkán...


Megy a nyuszika az erdőben, egyszercsak szembe jön vele a farkas, cigivel a kezében.

- Te nyuszika, nem dugunk egyet?

- Nem lehet, mert vérzik a 3.14csám, aztán tampon van benne.

- Nem baj, majd kiveszed addig.

- Jó.

Meg ...tovább »történik a dolog, de elcserélik véletlenül a cuccaikat, és a nyuszika felrakja magának a cigit, a farkas meg elkezdi szívni a tampont. Egyszer csak azt mondja a nyuszika:

- Nem dugunk még egyet? Úgy ég a 3.14csám.

- Nem lehet - mondja a farkas a tamponra nézve -, agyvérzést kaptam.


Na ha már ezek olvasása alatt egy picit is nevettél meg mosolyogtál akkor már jó úton haladsz!!!

remélem hogy mindegyik tetszett...Majd még írok!

2011. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
2011. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kis olvasnivaló!XD


Tegnap este láttam a tévében egy szájvíz reklámot. Az illető szer az összes baktériumot megöli a szájban. De kinek van arra szüksége, hogy a szája tele legyen döglött baktériumokkal?


Nem biztos, hogy a pozitív hozzáállás minden problémádat megoldja, de elég embert bosszant ahhoz, hogy érdemes legyen kipróbálni.


Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos érzés, ami orra bukás előtt eltölti az embert.


A szex az egyik legszebb, legtermészetesebb, legegészségesebb dolog, amit pénzért megvehetünk.


Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcsét... és mint tudjuk: a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!


Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném.


A jövő gyárának csak két alkalmazottja lesz: egy ember és egy kutya.

Az ember dolga az lesz, hogy etesse a kutyát, a kutyáé pedig az, hogy

ne engedje az embert hozzányúlni a berendezésekhez.


Mindig felismerem, amikor az anyósom kopogtat az ajtónkon. Az egerek megrohanják az egérfogót.


A pénzem 90 százalékát italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam!!!


Remélem hogy tetszett minden!!!

Üdv!

2011. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ui:Picivel jobban vagy már???
2011. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!