Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem bírom ki!...

Mit tegyek? Nem bírom ki! Lent, fontos!

Figyelt kérdés
Piercing mániás vagyok,és már van kettő,de még szeretnék,de nincsen rá pénzem. Aputól szeretnék elvenni,de nagyon szeretem,és tudom hogy észrevenné hogy eltűnt a pénz a tárcájából,és nem szeretném hogy szomorú legyen,de nem bírom ki piercing nélkül.És nem,nem fontosabb egy darab fém,mint apum boldogsága,de nem bírom ki!! És ha később vissza raknám neki a pénzt,amit elvettem,az nem lenne jó megoldás?
2011. jan. 15. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem, kamu.
2011. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
És miért nem kérsz tőle egyszerűen pénzt?Van anyukádtól?
2011. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképpen ne "vegyél el tőle"pénzt.Ha nagyon nem bírod ki,akkor inkább kérj....biztosan adni fog.
2011. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha kérnél???Ha megteheti és egyáltalán megengedi hogy legyen, akkor úgy is ad.Ha nincs rá pénze, akkor elvenni is necces lenne, mert gondolj bele az milyen érzés lesz hogy jövőhéten nem eszel mert benned van egy 3-ik fém darab.Ha meg nem engedi, akkor meg nem csak azért lenne szomorú hogy elvetted a pénzt, hanem azért mert a tiltása ellenére cselekedtél.

De ha engedi, és meg is teheti anyagilag, csak szimplán nem akar pénz adni, akkor kérj úgy hogy cserébe felajánlasz valamit, pl.: lemosod és kitakarítod az autóját, 1 hétig te takarítasz ilyesmit.

2011. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

hmm, ez meg se forduljon a fejedben. És győzd le ezt a mániát mert meg fogod bánni. Te láttál már agyon piercingielt embert?? Múltkor megijedtem. Az meg csak nézett hogy mi a bajom??

Vajon? Kissé ijesztő. 13L

2011. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Te hülye vagy. Ennyi, erre nincs megoldás. Születési rendellenesség.
2011. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
95%
...nem birom pircing nelkul,nem birom ki nelkule! ...te egy idiota vagy!
2011. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megteheti,de vmiért nem akar adni. :S
2011. jan. 15. 18:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a kérdés kamu, hogy indulatokat szítson, vagy valóban létezik olyan tini aki nemcsak meg akarja lopni a saját apját (akár ideiglenesen is) de még tanácsot is kér hozzá.

Szánalom.

2011. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyébként lopni akarsz, ha jól értjük.. Annál undorítóbb dolog pedig nincs, hogy lopsz a saját szüleidtől.. Volt egy ilyen ismerősöm, az anyja fel sem tudta fogni, nagyon csalódott volt..
2011. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!