Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a külsőm,ma hazafelé az ellenőr megbüntetett mert nem volt nálam vmi papír mikor hazamentem kiderült h mégis nálam volt és most fizetnem kell de nincs pénzem,anyámék az előbb veszekedtek,a tesóm nem kapta meg ma a fizuját úgyh nincs itthon semmi rágcsa,hazafelé elfelejtettem bemenni a boltba,nem jó a Tv,nem akar bejönni a zombis játékom,nem jön be a chat se,ráadásul a kabátomat reggel muszáj volt fölvennem és egész nap magammal kellett cipelnem,fázok,nem jön le a körömlakk a körmömről,tnap majdnem elütött egy kocsi...meg akarok halni!
2011. okt. 7. 15:49
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
90%
Szerintem feküdj le aludni, jót fog tenni!
2011. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Semmiségekből csinálsz óriási tragédiát. Úgy látszik nem tudod milyen ha valakinek igazán van baja. Ne is tudd, de örülj neki, hogy nincs semmi bajod, egészséges vagy, van hol laknod, rendes ruhád, van mit enned. Ha ezek nincsenek meg, akkor van okod panaszkodni. Azt a marhaságot pedig felejtsd el, hogy meg akarsz halni.
2011. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Túl jó dolgod van és nagyon el vagy kényeztetve. Második voltam.
2011. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
87%
Front van, de legalább itt a hétvége! Egy kád meleg fürdő, aztán dobd be magad az ágyba, olvass valamit (újság, könyv), vagy nézz egy kis tv-t, és a halál helyett az alvást javaslom én is. Jó nagyot, aztán lassan fogj neki rendbe tenni azt, ami rád tartozik. A tesód fizuja meg a szülők balhéja nem a te reszortod. A körömlakk le fog jönni, majd holnap, nyugiban lemosod. És kerüld a kocsikat! :) Nyugi, ez egy ilyen hét/nap, nekem is minden összejött.
2011. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ja,és ebédre galuska volt amit utálok úgyh nem is ettem,most meg éhes vok.
2011. okt. 7. 16:39
 6/37 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam h rossz a Tv,a kedvenc lovasjátékom meg a görénynevelde se akar bejönni. Egyébként ma reggel majdnem karambolozott is a busz amelyiken ültem,ráadásul mikor reggel bérletet vettem az össze pénzem kiszóródott a földre és ott kellett szedegetni. :/
2011. okt. 7. 16:43
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lenne okod panaszkodni, ha tényleg karambolozik a busz és súlyosan megsérülsz.
2011. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Atyaisten, mennyire tudlak sajnálni a hatalmas problémáid miatt.
2011. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
na amilyen szerencsétlen vagyok nekem pont ilyen egy átlagos nap. sztem nincsenek olyan nagy gondjaid. bár sz@ ügy tényleg h megbüntetett az ellenőr, meg h veszekednek a szüleid. de gondolom azt túl fogod élni h nem jön be a zombis játékod és nincs rágcsád. istenem micsoda gondok... :D
2011. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
Bármilyen nehéz is elhinni.. de túlfogod élni :S
2011. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!