Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is furcsa ez?...

Szerintetek is furcsa ez? (barátok)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm glam-rockos, barátom deszkás, de vannak úgymond "plázapics@", indies és "nyomoronc" barátaim is. Én magamat nem nagyon sorolom egyik stílusba sem, mindig valami divatosat veszek fel kiegészítve pár egyedi cuccal(én vagy keresztanyum varrjuk:D). A szüleim szerint ez fura. Szerintetek is?

13L


2011. jan. 15. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem ez természetes és jó,hogy ilyen sokoldalú (szószerint) barátaid vannak.

Nincs ezzel baj..

2011. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, és zenekart tervezünk alapítani:) Mert kb. úgy néznénk ki, mint a Camp Rockosok, legalábbis egyik barátnőm anyukája szerint:DD
2011. jan. 15. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Hajrá :D

Sok sikert,biztos jól mutattok együtt vagyis érdekesen :)

Meg attól,hogy más a stílusotok lehettek jóba nem? :D

2011. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a suliban is többen azt hiszik, hogy csak azért barátkozok mindenkivel, hogy menő legyek. Minden "rétegben" és minden ügyben teljesen független vagyok, nem vagyok egész klikkekkel rosszban csak egy-két személlyel
2011. jan. 15. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyan punk szerűség vagyok, szóval van egy elcseszett stílusom, de egyik legjobb barátnőm reggae-s. :D Vannak skinhead, rapper, deszkás, disco-s haverjaim is. :D De az tök jó ^^
2011. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretek így élni^^
2011. jan. 19. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább érdekes:)
2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!