Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak iskola/suli-ban fontos? Kérlek írjatok:/

Figyelt kérdés

15/F vagyok osztályomba ugymond jóba voltam mindenkivel amíg egy gyerekkel összeverekedtem az osztályomból jóvan levert meg minden nem is volt annyira nagy baj csak miattam kirúgták mert of. megtudta.És hogy most 4-5 gyerek pipa rám és sokat basztat.Mit csináljak szerintetek? Már minden átment a fejemen hogy átiratkozok (csak akkor megfutamodok) vagy

leverem azt a 4-5 ge*** külön külön me eggyütt nem naon menne:)


2011. jan. 16. 20:36
 1/2 haggyámán ***** válasza:
100%

Miért, csak az a maradék 4-5 ember maradt az osztályodból? Nem hiszem..

Legyél azokkal akik nem baszogatnak, amikor pedig az a 4-5 ember elkezd baszogatni, ne is figyelj fel rájuk. Mint ha ott se lennének.

Egy idő után abba fogják hagyni. Emiatt semmi értelme átiratkozni.

2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én segíteni akartam az egyik osztálytársamnak, és azt hazudtam, hogy ugyan játszott a földrajzterem kulcsával, de aztán visszatette az asztalra, és nem ő dobta ki az ablakon. Csak azt nem tudtam, hogy a lány nem tud hazudni, és a visszakérdezésre, miszerint igaz-e ez, elkezdett hebegni-habogni. Mivel már volt egy fegyelmije, ezért kirúgták a lányt a suliból. Az egész iskolában pedig elterjedt, hogy bemártottam "őt", és ha nem szólalok meg, akkor még mindig hozzánk járna.


Nos, engem egy idő után hidegen hagyott ez az egész. Ha valaki kérdezett, elmondtam mi történt, de amúgy nem törődtem a szekálásokkal, vádaskodásokkal. Viszont szereztem más barátokat, akik nem egy pletyka alapján ítéltek meg. Később a többiek is megenyhültek, volt aki még bocsánatot is kért.


Csak légy őszinte és türelmes. Nekem bevált. 20/L

2011. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!