Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is ilyen problémázós?...

Más is ilyen problémázós? Hogyan lehet erről leszokni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és van egy elég idegesítő tulajdonságom. Ha vmi nyomaszt belülről, akkor arról folyamatosan beszélek(jelen esetben a barátommal). Ő azt mondja kicsit túlzásba viszem hogy állandóan előhozom ugyanazt a témát és szó szerint órákig csak arról beszélek, amikor láthatólag nem jutunk előbbre, mert nem rajtunk múlik a probléma. Rendes, mert nem leüvölt, h hagyjam abba, de tudom h elég nehéz neki, meg néha már mondja is. Én mindig utólag jövök rá, h tök feleslegesen beszéltem órákig egy problémáról, de annyira feszélyez h nem tudok tenni ellene semmit, h így jön ki rajtam. Félek h ezzel elüldözöm őt, és magamat is idegesítem, szóval le szeretnék erről szokni. Van más is aki ennyire képtelen figyelmen kívül hagyni azokat a dolgokat, amin úgysem tud változtatni? köszönöm
2011. jún. 8. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de én főleg a barátaimnak problémázok..


L/19

2011. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Nézd meg és menj tovább" ez ez az én jelmondatom. Lelki önvédelem. Tanítani kellene.
2011. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 habibi ***** válasza:
szia, szerintem írd ki a problémáidat magadból- vegyél egy naplót , füzetet v. valamit, amire írni lehet és írd ki magadból a problémáid, ezt talán segítene és ha készetetés érzel, hogy beszélj róla, akkor vedd elő a papírt és írd, de ne mondd . Ismerek pár ilyen embert mint te, és elég idegesítőek tudnak lenni, de a javaslatom talán segít
2011. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!