Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a hazudozasrol?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom minden embernek van valami hibaja, rossz tulajdonsaga amelyek eleteunk soran folyamatos megprobaltatasoknak tesznek ki amig ra nem jovunk mi is az es elhatarozzuk, hogy mindenaron valtoztatunk annak erdekeben, hogy elkeruljuk az olyan problemakat amik az a bizonyos "hibaink" okoznak.


Nos hat nekem a legnagyobb rossz tulajdonsagom, hogy hantazni szoktam olyan teren mint pl.ha tortent velem valami olyas amit szegyellek, szegyellem hogy megcsinaltam vagy, hogy egyaltalan belekeveredtem.. es ha rakerdez valaki nem rakok melle viszont nem tudom elmondani a teljes igazsagot nemcsak masoknak meg magamnak is probalom letagadni vagy csak elfelejteni.


Nem akarom semmivel se kimagyarazni a dolgot, ez egy nagy problema es valtoztatni akarok!


2011. aug. 13. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

A te esetedben az a jó, hogy nem kontrázol semmit rá. Így könnyebb kigyógyulni belőle.

Gondolj arra, hogy milyen ember lesz így belőled.. és legközelebb azon kapod magad, hogy már megint hazudni próbálsz, egyszerűen csak ne szólj semmit, vagy ami mégjobb - mondd el a teljes igazságot. Ez a legjobb. :)

2011. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, szerintem is az a legjobb megoldas ha egyszeruen sajnalkozas nelkul elmondok mindent ugy ahogy van, kicsit nehez lesz kimaszni ebbol de mindent megteszek mer en se szeretem ha velem nem oszintek az emberek
2011. aug. 13. 16:28
 3/9 anonim válasza:
NE HAZUDJ!:DD
2011. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyi!:D ilyen egyszeru
2011. aug. 13. 18:31
 5/9 anonim válasza:
Ennye ennye... Hát gondolj bele mennyi rossz sul ki a hanázásokbol. Bölcs döntés hogy megprobálsz leszokni. Ne félj megmondani az igazat azzal mindig okosabb leszel mint ha elhallgatnád az igazságot. Hajrá!!
2011. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, olyan jo erzes, hogy a megalazas helyett biztatast kaptam, orulok hogy meg vannak ilyen erett emberek is:)
2011. aug. 14. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos egy cipőben járunk :/ nekem is szerepel ez a hibáim közt. de én is leszokóban' vagyok...és rájöttem, hogy igaz sok fájdalom érhet téged, és másokat, kimondva az igazat, de úgy minden egyszerűbb :) drukkolok, hogy összejöjjön ;) 14/L
2011. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom:) neked is sok sikert hozza!
2011. aug. 14. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, hogy nem hazudok, csak nem mondom el.

Én ilyenkor nagyon rosszul érzem magam, másnap erőt veszek magamon és odaállok az illető személy elé és így kezdem: Nem mondtam el a teljes igazságot, ne haragudj...és elmondom.

Ennyi. Utána sokkal jobb lesz.

2011. nov. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!