Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom legyűrni a...

Hogyan tudom legyűrni a lustaságomat, hogy jobban tanuljak?

Figyelt kérdés
mert nem tudok egyáltalán koncentrálni a tanulásra
2011. jan. 18. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

ezen mi nem tudunk segíteni

neked kell elhatároznod, hogy igen, most leülök és tanulok

ünfegyelem

2011. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak gondolj arra, milyen k...a sokat fogsz szívni, ha nem tanulsz és egy gyárban fogsz reggel hatól este hatig csavarokat húzogatni.
2011. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy képzeld el magad mondjuk egy cég fejeként, ahol semmi dolgod kb. és csak újságot olvasgatsz, meg kiabálsz a titkárnővel. A valóság nem ez, de azért elég jó elképzelni.
2011. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz
2011. jan. 18. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:

kapcsolj zenét,készíts be egy pohár vizet és mindig a gyõzelem legyen a szemed elött!mutasd meg mindenkinek hogy jobb vagy a többieknél!

érdemes tanulni!én szakközépben 2xer buktam majd 1évet kihagytam és nemtagadom hogy megbántam!de erõs voltam és felnött fejjel meló mellett megcsináltam az érettségit és 2szakmunkásom!és tényleg bánom hogy az életemből wlennyit pazaroltam amikor megbuktam!

2011. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!