Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs képzelő erőm? Magyarázat...

Nincs képzelő erőm? Magyarázat hoszú

Figyelt kérdés

becsukom a szemem és semit se látok semit nem tok elképzelni pl ránézek valamire és ráképzelek egy kalapot vagy akármit an ez nekem nem megy. mikor becsukom a szemem semit se látok pedgi aszem látni kéne akármit.

mondjuk ilyen törtöéneteket tudok kitalálni


2011. jan. 18. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ha becsukod a szemem sötétséget látsz...nem? akkormeg? én is. de qva nagy a képzelőerőm...mulkor godzillákat rajzoltam japán mellé a térképen, akövetkező nap azt álmodtam a TESCOBAN menekülök a godzillák elől XD Szoktál álmodni?
2011. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mikor hogy vanamikor igen van amikor nem általában nem vagy csak nem emlékszem rá. mért te minden nap álmodsz?
2011. jan. 18. 20:14
 3/6 anonim válasza:
Minden ember minden nap álmodik mivel az a természetes csak általában ez a mélyebb álomsíkban történik és erre nem emlékszel mire fölébredsz. Egyébként nem tudom én mindigis eltudtam képzelni bármit. Na, jó Kiszel Tündét okosnak meg ilyesmit még nem... xDD
2011. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg túl nagy...ha becsukom a szemem, képtelen vagyok sötétséget látni. A múltkor valaki poénból megkérdezte, hogy el tudok-e képzelni egy krokodilt tornacsukában? Én bizony egyszerre. Ez pedig egy bizonyos szinten jó. De egyben rossz is. Mindig elképzelem, hogy megvalósul az álmom, és teljesen beleélem magam az álomvilágomba. Oda menekülök, ha rosszul érzem magam, csak gyorsan beleképzelem magam a nekem jó élethelyzetbe, és jobb kedvem lesz. Viszont néha felébredek, és eszembe jut, hogy ez SOHA, DE SOHA nem fog megvalósulni. Akkor meg nagyon szomorú leszek.
2011. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy becsukom a szemem, nem tudom "magam előtt látni" a dolgokat. De elképzelem őket. És szerintem ez így normális :)
2011. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gulyás ergely (kacsa válasza:

Én akármit akárhogy eltudok képzelni

Ha unatkozom akkor egy egész világot eltudod képzelni és abba egy történetet szőni!

Pl.: zombiapokalipszis van és van egy ember aki túlélte bla bla bla... És az egészet én irányírom

2017. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!