Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális dolog? (túl...

Ez normális dolog? (túl rövidek a pingvinek a délisarkon, a magyarázat meg túl hossuú)

Figyelt kérdés

Esténként mindig nagyon sokáig fent vagyok, és ha végre lefekszem, akkor se alszom el még, hanem gondolkodom. Azon, ami velem történt, ami történni fog, ami történhetne, és rengeteg kitalált dolgon, amiben vagy nem én szereplek, vagy sose fog megtörténni - azért nem, mert egyszerűen lehetetlen dolgok :) És nem is szeretnék elaludni, mert másnap anniy minden lesz, és nem lesz időm gondolkozni. Persze emiatt mindig nagyon álmos vagyok, nem tudok koncentrálni. Mással is van ez így? Normális? Mit lehetne tenni?

15/L


2011. márc. 16. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normalis.


En egeszen almatlansagig csinaltam ezt tehat atlag 2-4 ora volt mire elaludtam pedig mar az elso perctol kezde aludni akartam, csak annyira hozzaszoktam hogy gondolkodom h folyamatosan porgott az agyam.


Ird ki magadbol a sztorikat. Rajzold le h vmilyen kepet kepzeltel el.

Irj listat a tereidrol,  vay csatlakozz a www.43things.com hoz.

Irj naplot akar. Eleg par sor.

Ird le miket kell holnap csinalnod eg lapra.

Es igy mar nem kell ezeken a dolgokon filoznod.


Aztan szamolj magadban.

Vagy kepzeletben menj el egy kek

Tengeru szigetre ahol a palmafak alatt napozol es pihensz aztan ahogy ott alszol a napagyon!


Szamolhatsz baranyokat is.

Meg van az agykontrollos modszer.

Felirsz kepzeletben egy tablara egy kort es bele egy x-et aztan felirod hogy MELYEBBRE

Aztan kitorlod a korbol az X-et es felirod h 99

Aztan ujra hogy Melyebbre

Utana kitorlod 99-et es 98-at irsz

Es ujra felirod hogy melyebbre

Es igy tovabb.

Nekem ezzel sikerult gyorsan elaludnom anno amikor mar biobogyokat is szedten hogy elaludjak de duplaadagban se altatott el...szamolv 83 korulig jutottam!

2011. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jujj, mintha magamat látnám. XD


Én 1 előtt szinte sosem tudok elaludni. :( Bár igaz, annyira nem vagyok álmos reggel, sőt. Csak azért zavaró! ^^"

Ami pedig a gondolkodást illeti: én egy sztorinak (mondjuk 1 film) csinálok agyban folytatást. XD


Szóval teljesen normális! :D


14/L

2011. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem irónikus, hogy itt ülök, 00:34-kor gyiket olvasgatva, mert tudom, hogy úgysem tudok még elaludni... pedig holnap korán kelek... és azt is tudom, hogyha cirka 10 perc múlva lefekszem az ágyba, még nem fogok aludni vagy fél órát :SSSS
2011. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
H esetleg elkezdenél írni/rajzolni... vmit és neten, akkor kérlek linkeld be, mert engem érdekel. EZ a pingvines dolog is tök kreatív volt^^
2011. márc. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok meg mindig ebren :))

Kicsit eltolodtak a napjaim...


Egyik gyerekes sztorim szereploje:


[link]

2011. márc. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!