Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi értelme az életemnek....

Semmi értelme az életemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek? semmi se köt le,mindne unalmas,nem találom a helyem a világban:S ,unatkozok mindig,mindennap:( 15/l
2011. jan. 22. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Keress neki értelmet, minél előbb.
2011. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Segíts másokon! Jobban fogod magad tőle érezni és hasznosnak! :)
2011. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ...szórakozz! Élvezd a semmitől való függést. Örülj neki, hogy nincs dolgod, nem vagy eladósodva, van családod, van födél a fejed fölött, és még mindig egészségben élsz.

Barátokkal, pasikkal hogy állsz? A családodban minden rendben? Nem feltétlenül magaddal kell törődnöd. Ha közeli kapcsolatban vagy olyannal, akinek nagy céljai vannak, már nem értelmetlen az életed! Segíts a barátaidnak, a családnak, öcsinek, huginak, gondozd a kutyát! :) Az is nagy cél, ha segítesz másokon, örömet okozol nekik. Nem szabad elfelejteni, hogy nem egyedül élünk a földön! ;)


Én is átéltem(17/F), de azóta zongorázok, tanulok, sportolok, van egy barátnőm és tucatnyi megbízható barátom. Eljárunk hetente szórakozni, és igen, én élvezem az életet, van célom. Az, hogy ők boldogok lehessenek, és én ettől leszek boldog.


Sok sikert! =)


(\_/)

(^.^)

(> <)


Üdv.

2011. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nincsenek barátnőid, akikkel beszélgethetnél?

Nézzél jó vígjátékokat, olvasgassál, sétáljál. Mióta van így?

Lehet, hogy depressziós vagy.

2011. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Soha enm is voltak oylan barátaim,akikkel tényleg jól érezném magam..:S most sincsenek..nehezen illeszkedek be a suliba is:S nem hsizem,h depis lennék..az előző fél évben,voltak napok,amikor be se tudtam menni a suliba..meg lerontottama jegyeim..de már jobb sokkal..na szval,barátaim nincsenek...és családom se vmi összetartó:S
2011. jan. 22. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel sajnos csak én már ebben szenvedek amióta az eszemet tudom. Semmi sem foglalkoztat semmit sem tudok élvezni

19/f

2011. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ha gondoljátok irjatok privit..

Én azzal kötöm le magamat, hogy meghallgatom a másikat, lehet éppen ezt szeretik bennem(:

Szívesen meghallgatok mindenkit:)

2011. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

általában ez azokkal esik meg, akikkel senki se foglalkozik

keress barátokat, a szüleidtől meg ne várj semmit


ha szeretsz beszélgetni privátot is írhatsz, esetleg adok még pár tanácsot, de azt hiszem ezen felül már minden csak elenyésző.

2011. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Áh, velem is így van, egyszerűen nem tudom mit csináljak... most öljem meg magam? dehát nem tudom hogy meg akarok e halni, meg hogy jobb lenne az úgy... szóval fogalmam sincs mit lehetne ezzel csinálni.. "keress neki értelmet" hát köszi b.aszdmeg de mit? nem érdekel semmi se. jahm és ráadásul nekem egy darab barátom sincs szóval ha neked van legalább egy akkor már mázlista vagy. 16/L
2011. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

00:03 vagyok


16/L - igazad van, csak ezért megölni magad nincs értelme. de ha már életben vagy, valamiért életben vagy. valamiért felkelsz és eszel. valami reménysugár csak van benned. ezt kell megtalálni. hogy mi esne jól. és azt hogyan lehet elérni. és ezt leginkább akkor ismered meg, ha minél nagyobb kihívások elé kerülsz. az élet csak nyomás alatt élet. "ember, küzdj és bízva bízzál" ezek nélkül élettelenné válsz, senkivé, semmivé, mert nem teszel semmit, ezért nem érdekel semmi, ezért ne teszel semmit. ha elindulsz a lejtőn, nehéz megállni.


ha egyedül nem sikerül megtalálni a szép dolgokat az életben, segítségre van szükség, csak ki segít manapság?

2011. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!