Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van más is, akit óvodáskorúan...

Van más is, akit óvodáskorúan kikötöttek az ágyhoz éjszakára, ha egyedül hagyták? Neki is azt mondták, hogy kopogjon a falon, ha baj van, azt majd valaki meghallja?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen is csak velem történt?


Mint ahogy az kiderült egy másik kérdésemnél.


2011. jan. 29. 18:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
jééézusom..ez durva..beteg egy szüleid vannak hallode..
2011. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú,és a tejes történet is!

Hogy hogy most jöttek ezek elő?!

2011. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Természetesen nem most jött elő, csak eddig nem tűnt fel, hogy ez szinte egyedi.

Nem is őt akarom itt most elítéltetni, csak próbálom megérteni, hogy miért vagyok ilyen más.

Segítségre lenne szükségem, de azt sem tudom, hogy miben,

hiszen ezek már nagyon-nagyon régi dolgok, és visszacsinálni, kitörölni nem lehet.

2011. jan. 30. 13:39
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam ilyesmiről. Mennyi idős vagy most, ha szabad tudni?
2011. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2011. jan. 30. 13:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

mostmár idetaláltam én is.

talán ha konkrétan segíteni nem is tudunk, de "meghallgatunk", tamácsot adunk csak írd ki magadból.

2011. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sajnálni tudlak...Anyud egy pszichopata.
2011. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Ez nagyon durva...Nagyon sajnállak a történtek miatt! Ezeknek az eseteknek a feldolgozásához szakemberre(pszichiáterre) van szükség.
2011. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Nekem egy idosebb no meselte, hogy o amikor fiatal asszony volt, 3 kisgyereke volt, es maskepp nem tudta a hazkoruli teendoit elvegezni, csak ugy, hogy a gyerekeket a kisagyhoz kotozte..szoval nem vagy egyedul. Persze nem normalis dolog, de ugy latszik, regen ilyen volt az emberek felfogasa... Ja meg olyat is hallottam, hogy a gyereket a bilire kotozik, hogy igy tanulja meg a szobatiszasagot!!! (ezek se biztos normalis emberek)
2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
szia. mi van veled? mesélj magadról, az is kicsit jobb lesz, talán megkönnyebbülsz a lelki terhek alól egy picit.
2011. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!