Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? (iskolai gond)

Figyelt kérdés

van egy tanárom, matektanár ,akinek szerintem problémái lehetnek, vagy valami baja biztos amit rajtunk él meg ,de azt is el tudom képzelni hogy neki nem volt ilyen pöts tanárja és ki próbálja(már 30 éve tanár kb.) milyen az


egyrészt ,ami még a kisebb probléma, hogy nem tud tanítani ,de viszont követel mint a fene, az osztályból ha 5-6an(34 fős) megértik ott az órán akkor szerintem már sokat mondtam, annyiból áll egy órája hogy 10 perc alatt elmondja az anyagot, a maradék 35 perc felelésből áll. és ami a legviccesebb hogy ha tudod az anyagot akkor kapsz pár "plusz" jelet(6 "plusz" egy ötös) ,ha nem akkor egyből 1-es.. járok matektanárhoz is külön ,és mégis 2,7 re félévkor simán megadta a 2-est. (javító dolgozat írtam ,azt mondta majd megnézi ,meg sem nézte,hanem 2-es félévkor:( )


a fő probléma viszont nem ez hanem hogy az iskola kitalálta hogy a nehezen matekot "értőket" megsegítik plusz matekórával, ha nem ez a tanár tartaná akkor azt mondom elmegyek mindegyikre hogy legalább ott érteném azt amit mond ,de nem... ugyanaz a tanár, ugyanazzal a szöveggel, MUSZÁJ elmenni az óráira (persze csak a szerinte gyengébb matekos képességűeknek) ,ha nem mész el igazolatlanokat ad....


én viszont baromira, elképesztően de baromira nem látom értelmét azoknak az óráknak. és még azt akarja hogy külön azokra is elmenjünk. ILYENKOR mit csináljak??ez a másik kérdésem?? ....persze idén még egy olyan órán nem voltam ,azért nem mert már tavaly voltam ,és rájöttem hogy a külön matekórái is ugyanolyanok mint az órarendbe beépítettek.


és már van nem is egy igazolatlanom ,azért mert nem vagyok belemenni az ő hülyeségeibe..arra gondoltam hogy mondhatnák valamit az igazgatónak hátha ő jobb fej, de attól tartok nincs elég nagy arcom ahhoz, meg a másik hogy pofán röhögne... leírnám valami papírra a gondjaimat, baromi nagy bátorság azt mehet:S


havi 8000Ft így is a külön matek heti 1 órával:( ha ez nem lenne megbuknák


mellesleg a matek a legrosszabb átlagú tantárgy az osztályunkba


sokszor kérdezem magamtól hogy mit tettem ami miatt én ezt kaptam ,valami oka kell hogy legyen, ami ennyi idős korba nem fogok megérteni


gusztustalannak tartom az önsajnálatot ,ez sem arról szólt.


kicsit hosszú volt de köszönöm aki végig olvasta

17F


2011. febr. 2. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha vén g*ci a tanár menjoda.

Mondd ezt: XY elintézhető lenne-e h ne kelljen járnom korrep-re? Mivel járok magántanárhoz ezért az ittenit feleslegesnek érzem.



Am megb*ssza az anyját h szórakozik veletek.

18/F

2011. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ.


sajna ilyet nem lehet kérdezni, azt mondja erre hogy "gyerekek ne járjatok matektanárhoz, pénzkidobás" és el van rendezve

2011. febr. 2. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

az igazgatóank nyugodtan benyújthatsz egy kérvényt szerintem, és tényleg leírhatod a gondolataidat, de kellő tiszteletel:9 ne urolakodjon el benned a düh a levél írása közben

persze megértem

nálunk az angoltanár kb ilyen... meg tudlak érteni, én szóltam az igazgatónak.. kicsit "megszorongatta" azóta mint ha kicserélték volna.. de nem felejtem el mit művelt velünk anno. csak egy álarc..

mos tehát, én, ha látnám a tanár viselkedését hogy kiabál e.. stb.. lehet megkockáztatnám megkérdezni, hogy ez ez ez és ez miért van,. tehát így elbeszélgetni

lehet ez, neked nem menni függ a tanártol és tőled is.. nekem nagyonjo beszédkézségem van.

de ha nem mersz odamenni hozzá( amit 100%osan megértek)

írj mindenképpen az igazgatónak. vagy fogadóórán szülőin fel lehetne hozni ezt a kérdést/ gondot.. oszályfőnök biztosan tud valamit intézkedni, szülők összefogni

nekünk anno volt még egy másik angoltanárom a mostani előtt. egyik gyerek elkezdett petíciót gyűjteni, hogy kirúgják. igazgató elfogadta.. utána kutattak.. végén kiderült hogy nincs is normális tanárképzési végzettsége, vagy valami iylesmi balhé volt.

remélem tudtam segíteni, és bocs a helyesírási hibákért csak sietnem kell valahova. 17/L

2011. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod,

nem igazán tudom ezt elképzelni ,de talán majd egyszer sikerül meggyőznöm magam róla.


a többi gyerek is nálunk érdekesen gondolkodik(vagy lehet én vagyok az egyetlen érdekesen gondolkodó) ,ilyeneket mondanak hogy szerintük jó fej, igaz hogy nem érted meg órán a leckét.


úgy érzem hogy nagyon félnek a tanártól akiknek kevésbé megy a matek és inkább nem is teszik szóvá a szüleiknek ezt a gondot hanem inkább elfogadják hogy ez van, ott kell maradni és így is tesznek


az már csak egy gombóc a tortán nekem sajna abszolút nem jó a beszédkészségem. és sokszor beszéd közben kissé eluralkodik rajtam a düh, amire persze figyelek hogy ne látszon annyira.. de nehéz ügy


már csak azt kell eldöntenem mit akarok:D

2011. febr. 3. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

:D:D

most mondtam volna, hogy odamegyek veled és bezsélek a tanárralXD

imádok beszélniXD másoknak megmagyarázni dolgokat :D

de szerintem anyud vagy apud vesse fel a szülőin ezt a problémát és beszéljétek meg. és írj egy kérvényt az igazgatónak. anyud , apud biztos ebben is segít :)

soksikert! majd mond h mire jutottál meg mi történt oksa?:D

2011. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oksa ,pont ma volt szülői értekezlet amire anyám nem ment el ,de majd lesz valami


közvetítek majd ne félj:D:D

2011. febr. 3. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

oksaaa:D:D

na majd legközelebb

2011. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!