Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális dolog? (a többi...

Ez normális dolog? (a többi lent. )

Figyelt kérdés
Szoktam történeteket írni, általában régebben, vagy egy kitalált világban játszódnak. A valóságban nekem mindenem megvan, otthonom, szerető családom, barátaim, (aránylag :D) normális tanáraim a suliban (és nem is vagyok egy rossz tanuló) van elég pénzünk meg minden. És én képes vagyok időnként egyszerűen vágyni arra, hogy ezek közül egyik-másik hiányozzon... kivéve a barátaim, mert azok akármilyen körülmények között lehetnek. Teljesen belelélem magam, és persze az is nagy szerepet játszik, hogy úgy gondolom, úgy sokkal élethűbben tudnék írni meg ilyesmik, de aztán rámtör, hogy mégis hogy lehet ennyire hülye?
2011. febr. 6. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ennek örülök h megvan mindened. ne vágyj arra h rosszabb legyen... bár tény h így nem látod át azok helyzetét akik vmiben hiányt élveznek.
2011. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj. Azt latom hogy ertekeled amidl megadatott, tehat nincs ertekbeli hiba se.


Mindenki szokott fantazialni ki errol ki arrol.

Mi ezt anno jol kibeszeltuk a legjobb baratnommel.

2011. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
valamiféle figyelemfelkéltés lehet az oka... vagy csak ha sok szó esik a barátaid között a jó családi környezetről és lehet h van olyan barátod akinek ez nem adatott meg akkor ezt a könnyebb együttérzés miatt is csinálhatod...
2011. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!