Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok, de meg...

Rossz ember vagyok, de meg akarok változni! Hogyan?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és sok csúnya dolgot tettem eddig... kétszínű vagyok, hazudok, önző vagyok, bosszús vagyok, és néha gusztustalan gondolatok járnak a fejemben. Ezeket a gondolatokat én idézem elő, és nem maguktól jönnek. Lenézem az embereket, nagyképű vagyok, mert van pénzem és szép vagyok. De belül szenvedek, mert nincsenek igaz barátaim, és a szerelmi életem is egy nagy nulla. Már régóta nincs senkim. Nagyon szerelmes vagyok még az exbarátomba. Ő a világon a legjobb ember, és saját magamnak köszönhetem (a sok hazugságnak pl) hogy elhagyott, és új életet kezdett más valakivel. Tudom hogy ha így folytatom tovább, annak nem lesz jó vége :S Úgy szégyellem magam, idegbetegként viselkedek néha otthon is a szüleimmel, pedig nincs rá okom. :S Hogyan tudnék megváltozni? Tanácsokat kérek szépen!
2011. febr. 7. 12:01
1 2
 11/11 Leninszobor válasza:
Szerintem egyszerűen csak gondolkodj el a jövődről. A szépség nem tart örökké. 40-50 évesen amikor kezdesz öregedni, esetleg becsúszik 1-2 gyerek és az alakod is megváltozik akkor már nem kapkodnak utánad annyian a férfiak és a "fulloscsaj-klikkek". Ha nem forgatod ügyesen a pénzt az sem tart örökké, a hamis barátok akik csak a pénzed miatt keresték a társaságodat felszívódnak. Ennyi idősen már nagyon nehéz új barátokat, társat találni. De az a tény hogy meg szeretnél változni kezdetnek egész pozitív, hajrá!! (:
2011. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!