Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meguntak a barátaim? Vagy...

Meguntak a barátaim? Vagy miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés

Valahogy mostanában a suliban több barátom, haverom lekezelően viselkedik velem... Nem hívnak el a bulikba, egy 'barátnőm' meg egyszerűen lesz*rja a fejem és bunkózik. Eléggé népszerű voltam, most meg kb 5 emberen kívül senkit nem érdeklek. Még az egyik legjobb barátnőm is nagyon furán viselkedik.

És tényleg nem tudom mi oka lehet...

Az előbb végignéztem tavalyi, tavaly előtti képeket, és mindjárt elbőgöm magam.


2011. szept. 24. 21:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt szeretném ha valaki megvigasztalna egy kicsit...
2011. szept. 24. 21:27
 2/12 anonim ***** válasza:

fel a fejjel:)

nincs semmi baj

előfordul az ilyen

nem veszik észre milyen jó barát is vagy (csak ha már késő)

2011. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De annyira fáj és az a legrosszabb hogy emiatt azokkal vagyok bunkó akik nem érdemlik meg. :(
2011. szept. 24. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:

tudom, h rossz

engem is le... a régi haverok, és nem értettem miért

ma se értem igazából (de mind1)

add ki magadból, jobb lesz

2011. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kb 20 perce sírok de még mindig nem jobb:/ Nem akarom elveszíteni ezeket az embereket.
2011. szept. 24. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon édes, köszönöm, de nem igazán tudta elterelni a figyelmem. Most próbálok motiváló zenéket hallgatni meg nézek valami nagyon semmitmondó filmet.
2011. szept. 24. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:

egyél jó sok körtét

és hidd el nem érdemelnek meg téged

mert okos vagy meg kedves, meg aranyos is

2011. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
énis,igy voltam 3-4évig én voltam az ász majd,a nyáriszünidőben a távolabbi haverokal,csajokal lógtam és mire suliba mentünk már kb leseszartak,de nem nagyon izgat téged se izgasson szerez más barátokat
2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De én nyáron is találkozgattam velük, szóval nagyon nem értem, főleg, hogy teljesen függetlenül viselkednek így velem (nem egy banda voltunk, ha így érthető).

És a többiek a suliban meg nem nagyon érdekelnek vagy hogy mondjam... Most elvagyok pár emberrel az osztályban de velük nem érzem magam annyira jól, mint a régiekkel:/


Mellesleg, mint kiderült, most is épp bulizni mentek, nélkülem... :(

2011. szept. 24. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!