Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet, hogy engem sosem...

Hogy lehet, hogy engem sosem vesznek észre?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van ebből és fogalmam sincs, hogy miért van így. Ha pl. msnen valaki csinál egy konferenciabeszélgetést, egy kis idő után beköszönök akkor talán feltűnök és kérdezik hogy "ja, te is itt vagy?". Utcán ha találkozom egy ismerősömmel, általában csak elmegy mellettem. Osztályban se tűnök fel senkinek se, ha egyszer veszem a bátorságot és odamegyek valakikhez beszélgetni, nem vesz észre, tovább megy. Van 2 nagyon jó barátnőm, ők persze nem ilyenek, de mások viselkedése nagyon bánt. Nem csak a gyerekek, de a felnőttek se vesznek észre. Pl. tesin kidobózunk, a tanár folyton dicsérgette a dobásokat, ha valakit kidobnak és mondta hogy "ajj de jó volt XY!". Egyszer én is kidobtam valakit, akkor azt mondta hogy "jó volt ez, akárki is dobta!".

Mit tudnék tenni ezellen? Baromi rosszul érzem magam, inkább nem is keresem senki társaságát, csak a két barátnőmét...


2011. febr. 9. 15:47
 1/8 anonim válasza:
100%

Majd észrevesz téged is valaki csak még nem jött el az időd. Az hogy a sok töltelék ember, akiknek semmi jelentőségük, nem vesznek észre az téged ne bántson.

Engem kamasz koromban mindenki észrevett, sokakkal voltam jóban rengeteg barátom volt és sok haragosom is volt. És most semmi szerepet nem játszanak az életemben sem a régi barátaim sem ellenségeim.

Egyet jegyezz meg, a barátok jönnek mennek. Gimis barátok, fősulis, egyetemi barátok,munkahelyi barátok, mikor megházasodsz lesznek házaspár barátaid, ha gyereked lesz leszek kisgyerekes barátaid, az öregek otthonában lesznek öreg barátaid, de a családod ÖRÖK.

Ne akarj az ilyen átmeneti embereknek megfelelni, tanulj, valósítsd meg önmagad.

2011. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nem mindne esetben igaz, hogy a gyerekkori barátait elhagyja az ember. Anyukám pl. a mai napig tartja a kapcsolatot az általánosiskolában megismert barátnőjével, a dédmamám már sajnos meghalt 2 éve, de volt 1 barátnője, akit 5 évesen ismert meg és emlékszem, 3-4 éve még az utcán sétáltak együtt. Na az életreszóló barátság volt.

Lehet hogy igazad van abban, hogy a barátok jönnek-mennek, de gyerek vagyok még, szükségem van rájuk. Nem fogok azért nem barátkozni másokkal, mert talán 10 év múlva nem is fogok emlékezni rájuk, inkább leszek 10 évig boldog, mert vannak barátaim. =)

2011. febr. 9. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,hogy kicsit kívülálló vagy az osztályodban.Próbáld észrevetetni magadat a többiekkel.Olyan nem létezik,hogy akkor sem vesznek észre ha előttük állsz.
2011. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

A tanár meg szimplán bunkó.

2011. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából van sok haverom/barátom, de mindenkinek van nálam jobb barátja, így nem sokszor vagyok velük. Nem vagyok kívülálló, nem szoktak kiközösíteni se, pl. ha tesin csapatokra kell oszlani, nem én vagyok az utolsó, akit választanak. Nem utálnak, vagy jó a kapcsolatom valakivel, vagy nem is "ismerem" szinte.
2011. febr. 9. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Ajj miért kellett ide átrakni ezt a kérdést? Ide szinte óránként írnak ki, így lecsúszik a kérdésem és nem fognak válaszolni.. =/
2011. febr. 9. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Drága, nem tűntél el, én is látlak. Vagyis a kérdése látom, mert kérdeztél.

Ha az utcán megszólítod az ismerősöd és nem lát meg, vagy egy beszélgetésben nem hallanak meg, akkor tényleg gond van.

Jelentkezz, és észrevesznek, megjegyeznek.

Fel a fejjel! :)

2011. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha a láthatatlanságnak is vannak előnyei :D Én jobban örülnék ha olyan lennék mint te.
2011. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!