Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Férfi vagyok. Mit tehetnék ez...

Férfi vagyok. Mit tehetnék ez ellen a mai kiszámíthatatlan világban?

Figyelt kérdés

Mielőtt csak olyan válaszokat kapnék, hogy egy idióta b.zi vagyok meg hasonló elmondom, hogy ez egy kamu kérdés.

Azt kaptam egyik órámra házinak, hogy egy újság cikkírója vagyok, és erre a levélre kell válaszolnom. A baj, hogy egyáltalán nem tudom, hogy mit írhatnék. Ti mit válaszolnátok ?


2011. nov. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen levelre?
2011. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vágom a kérdést.
2011. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel a férfiszerep elejtett fonalát.. :)
2011. nov. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Férfi vagyok. Mit tehetnék ez ellen a mai kiszámíthatatlan világban ?" --> ez maga a levél, amire nekem válaszolni kéne. (A férfi szerepet elég nehéz lenne felvennem, mivel lány vagyok. XD)

Leginkább olyan ötleteket várnék, hogy ti hogy segítenétek ezt a férfit.

(Remélem így érthetőbb lett a kérdés. ^^)

2011. nov. 20. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes egy téma...

Elöször is miért kéne akármit is tenni ellene?

Egészséges férfi szereti férfiasságát!Én semmi pénzért nem lennék nő.És ha gyerekem lesz remélem az is fiú lesz:)

Verziók:

1.Lehet hogy a csávó félredugott és ezt így akarja kimagyarázni

2.Ez lehet egy travi segélykiáltása is ,szerintem ez gáz

3.itt lehet hogy viták voltak a női egyenjogúságról.

Mivel hogy házifeladatnak kaptad így kizárnám a travis storit meg a félredugásosat is mert a tanárok úgyis prűdek,így hát maradt a egy vita a női egyenjogúsággal kapcsolatban

Sok sikert hozzá!

Szia!

2011. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!