Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent (het), ha a lent...

Mit jelent (het), ha a lent leírtakat álmodtam?

Figyelt kérdés
Az utcán mentem a párommal, a kutyáim sertepertéltek körülöttünk, s 3 gólya volt egy cseresznyefa tetejében alig lehetett őket látni, de én rögtön kiszúrtam. Az egyik gólya bekapott egy nagyon szép, érett cseresznyét, aminek én nagyon örültem. Én nem ismertem fel, h ők gólyák, a párom mondta meg. Majd mentünk tovább...
2011. febr. 12. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy van az életedben egy tök egyértelmű dolog amit nem értesz, vagy nem veszel észre és a párod segítsége kell hozzá, hogy meglásd a dolgokat
2011. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csinálj egy terhességi tesztet :D
2011. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelenthet, hogy szereted, ha a fel nem ismert gólyák cseresznyéznek amég ti kutyát poroszkáltattok. Csak le ne köpködjenek a magokkal!
2011. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!