Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a gyereknek aranyere van...

Ha a gyereknek aranyere van akkor azt hogyan közli a szüleivel, vagy egyéb gondja amiről kellemetlen beszélni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 19:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Aranyered van?
2011. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

anyu, aranyerem van. (vagy egyéb gondom, amiről kellemetlen beszélni)


még nem találtak fel jobb módszert.

2011. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
tudjátok miért kérdeztem. cink
2011. febr. 12. 20:18
 4/25 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mekkora az a gyerek...lehet, hogy azt sem tudja, hogy mi az az aranyér.

Én is az ilyen problémáimat csak ha nagyon muszáj akkor mondom el anyumnak.

2011. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
odaállsz elé, és elmondod. tényleg ennyire egyszerű.
2011. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

17:51

átélted már ezt?

mennyi idős vagy?

2011. febr. 14. 18:18
 7/25 anonim ***** válasza:
Mint szülő válaszolok. Nekünk a tizenéves nagyfiúnk szólt. Ciki vagy sem muszáj szólni ha segítségre van szükség. Inkább szülőnek(aki pelenkázott, anno), mint idegennek. Vagy végső esetben már az orvosnak. Hogy hogyan az a szülő-gyerek viszonytól függ.
2011. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
az zavar hogy fel sem merül bennük hogy lehet olyan gondom ,amiről baromira nem szívesen beszélek.. ténylegnemtudommikorfogomrávennimagam:(
2011. febr. 14. 20:10
 9/25 anonim válasza:
Legjobb, ha azonnal!! szólsz a szüleidnek, de az általános sebészetre nem kell beutaló, menj orvoshoz minél előbb!! Nem szégyellni kell, hanem megoldani a problémá/ka/t.
2011. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Nem biztos, hogy a szülőkkel kell minden egyes gázos dolgot megbeszélni. Én pl. tök sötét voltam 23 évesen éppen ezzel kapcsolatban, csak a tüneteket mondtam el az anyai barátnőmnek, ő mondta mi ez, meg hogy nyomás patikába kúpot venni aranyér ellen és kész. Vettem, használtam, rendbe is jött. Ha meg nem jönne, még mindig ráérsz elmenni orvoshoz. Szülőkkel vagy nélkülük.
2011. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!