Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Hol és hogyan ismerkedhetnék ha elég csendes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha félénk vagy akkor talán interneten keresztül ami szerintem nem olyan "egészséges".Próbálj barátkozni és legyen sok önbizalmad.Bulikban,suliban stb...
2011. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1)A barátaidon keresztül.

2) Iratkozz be valami tanfolyamra vagy klubba, ahol szintén találkozhatsz új emberekkel ráadásul olyanokkal, akiknek azonos az érdeklődési körük.

3) Fórumozz az interneten, ott is szokott nagyon sok jó társaság alakulni, főleg, ha valamilyen hobbi köré csoportosulnak. (Én nagyon sok embert ismertem meg a netről... tulajdonképpen a barátaim többségét "letöltöttem". Még a férjemet is. :) Én is csendes, nehezen barátkozó típus vagyok, nekem ez bevált. Nem társkereső oldalakra gondolok, bár azzal sincsenek negatív tapasztalataim, hanem bármi másra.)

2011. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés neten keresztül nem "egészségtelen", nyugodtan próbálkozz meg vele! Pl. amit előttem lévő válaszadó is írt, pl. fórumokon. Páromat én is a neten keresztül ismertem meg, és együtt vagyunk azóta is (lassan 4,5 éve).Annyi, hogy légy óvatos!
2011. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Némák vagy süketeket közt.
2011. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz velem nyugodtan megismerkedhetsz, én is ilyen vagyok.

13/L

2011. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!