Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A "csíra" legyen marhára...

A "csíra" legyen marhára boldog hogy csak "csíra"?

Figyelt kérdés
Mindig a történelem nagyjai hajtanak csupán ha végre neki látok a munkának, dolgaimnak. Persze MINDIG szembesülök azzal hogy fika sem vagyok, és sok időre letörök. Nincsenek olyan körülményeim és képességeim amikkel kitörhetnék, hiába feszítettemm szét az energia határaimat. Viszont sajnos egyáltalán nem vonzanak az olyan szemléletek hogy utódot hozok létre és nevelek+szerelmet találok stb. és már meg is van az élet értelme, nem. Sokaknak ez meg sem adatik persze inkább örülnöm kéne, és tudomhogy egyébként boldogulnék az életben de csak boldogulgatnék..de ettöl is csak roszabb lesz a szájízem. Nyeljem le a saját békámat és fogjam be a pofámat, és örüljek annak amit tudok? Ti hogy lennétek ezzel?
2009. febr. 15. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Most az a bajod, hogy nem vagy Picasso, Einstein vagy Napoleón vagy mi? Nem értem egészen.
2009. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az energiáidnak nem értél a végére. Nehogy azt hidd, hogy a történelmet alakító szereplők különleges képességekkel rendelkeztek. Valószínüleg legtöbbjük nem volt különb nálad vagy nálam, annyit kivéve, hogy voltak ambícióik. Neked meg most nincsenek, tehát:

Ne add fel!

Próbáld tovább, ha nem teszed, akkor életed végéig ebben az állapotban maradsz.

2009. febr. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Achira ....!!!! Achiraaaaaaa! :D
2009. febr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!