Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy néha hogy...

Miért érzem úgy néha hogy kevesebb vagyok másoknál?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy én mindig utánozok másokat, nehogy azok rosszat gondoljanak rólam. Mert az úgy jó ahogy mások csinálják és úgy ciki ahogy én. Pedig tudom hogy nem. És mégis?
2010. júl. 4. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nincs önbizalmad. Ezen kéne változtatni.
2010. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont ezvan sajnos :S:S
2010. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%
Még elég fiatal és éretlen lehetsz, ezt nem bántásképp mondom. Sajnos a mai generáció már úgy nő fel, hogy beléjükivódik, hogy az a normális, ha beállsz a tömegbe, csakhogy ne közösítsenek ki. Pedig a lényeg az lenne, hogy megtaláld a saját stílusod, fel merd vállalni önmagad és büszke lenni magadra. Fontos, hogy tisztában legyél az értékeiddel és tudd, mik a gyengéid, erősségeid, mert ezek tesznek azzá, aki vagy. Ne foglalkozz mások véleményével, ne változz meg senkinek a kedvéért és ne is próbálj mindenkinek megfelelni, mert ez lehetetlen.
2010. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed, hanem csinálod. Megjátszod magad, álarcot hordasz, mint minden ember. Igen, még azok is, akik állítólag fel merik vállalni önmagukat. Elvégre senki nem lehet önmaga, mert a környezet, akár az ő akarata nélkül is, de erősen befolyásolja. Ez nem a te hibád, hanem az öntelt, nagyképű, egoista "nagylányoké" és "nagyfiúké", akik csak oltogatják a hatalmas IQ-jukkal a kisebbeket - tisztelet a kivételnek. Én is érzem néha kisebbnek magam, de én olyan értelemben, hogy elszégyellem magam, ha találkozok egy jobb emberrel. Engem a gyűlölet igencsak megkeserített, ezen már nem tudok változtatni. Viszont, aki képes önmagán túl lépni és minden szeretetét feltétel nélkül odaadni a másiknak, szörnyű múlttal a háta mögött - én őket csodálom. Valamint bárkit, ha kiérdemli a tiszteletem. A te eseted sem meglepő a mai világban. Szinte mindenki ezt csinálja, ahogy eleinte én is megpróbálkoztam evvel, de "sajnos" nem fogadtak el, ezért dühös lettem, hogy én itt gürizek, hogy puszi pajtások lehessünk egy olyannal, akit szívből utálok. Azóta már nagyjából nagy ívben tojok a fejükre, a véleményükre és minden megnyilvánulásokra csak a magam megvédéséből reagálok. Bocs, ha valakinek nem tetszik a véleményem, de én 13 éves vagyok, ráadásul lány, de mégis kimerem mondani, függetlenül mások reakciójától. Ráadásul mindezt értelmes kereteken belül, minden obszcén és egyéb szavak nélkül. Én tisztában vagyok a hibáimmal és az erőségeimmel és a legtöbbre büszke is vagyok, még ha más nem is lenne az az én helyemben. Az előző jól mondta, hogy fiatal lehetsz, de ez nem egyenlő az éretlenséggel. A mai generációba ez beivódik tényleg, sajnos. Ezt csak te tudod megváltoztatni... Sok sikert és szerencsét!
2010. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!