Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom hiány ellen valami?

Önbizalom hiány ellen valami?

Figyelt kérdés
Közeli ismeröseim nem tartanak csúnyának vagy nem mondják ki.De viszont útcán van amikor egy idegen beszól hogy milyen ronda vagy , kb naponta valaki.Ez miatt teljesen elmegy az életkedvem.Önbizalmam apszolut nincsen.Egy fiúhoz se merek oda menni mert félek , hogy ők is csak leszólnak.
2011. febr. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi én is így vagyok ezzel :( nem vaagyok az osztályom kedvence engem is csak leszólnak ! Az a legjob megoldás ha visszaszolsz neki , hogy : Mert te aztán szép vagy !! :)

Vagy , hogy : Te olyan ronda vayg mint a seggem lyuka (párdon a csúnyaságért)

Ezzel igazi önbizalmad lesz és nyugodtan szólj vissza neki és aztán annyira idegesíteni fogja őt , hogy után amár hozzád se mer szólni! Ha meg közelről szól valaki (melletted áll) és fiú akkor csak jól verd meg és utána hozzád sem mernek szólni :D !! De azért ne véresre verd hanem cak csapd meg a fejét meg rúgd meg a seggét :)

Jól fog menni!

Sok sikert!! :)

2011. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
járj konditerembe vagy sportolj valamit.a szervezet egyetlen fájdalomcsillapítója az endorfin amit edzés után termel is rendesen.a boldogság hormonok jót tesznek az önbizalmadnak,nem utolsó sorban az alakodnak sem fog ártani,amitől magabiztosabbnak érzed majd magad.ne csüggedj,ismered a rút kiskacsa meséjét akiből gyönyörű hattyú lett nemigaz?
2011. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te valamit félrehallasz. Naponta ilyet beszóljanak, már ne haragudj, nagyon csekély a valószínűsége.

Viszont, minden ellenkező híresztelés ellenére, a fiúkhoz nem a lányoknak kell odamenniük. Ennyire azért ne legyünk emancipáltak.

2011. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :-)

nem szoktam konditerembe járni meg sportolni se nagyon.De nem vagyok dagadt meg semmi.Átlagos testalakom van.De már gondolkoztam , hogy belekezdek valami sportba.

2011. febr. 24. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj valamit magaddal. Ha a külsőd nem tetszik azzal(pl,kezdj el sportolni,sminkelni,uj frizura,ruhák) ha a belsod,akkor azon valtoztass(probalj ki uj dolgokat,tanulj idegen nyelvet,legy kozvetlenebb,mosolyogj sokat)
2015. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!