Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen őrültségeket követtél...

Milyen őrültségeket követtél el eddig életedben?

Figyelt kérdés
milyen lázadó/őrült dolgot csináltál eddig? ha történt veled ilyen meséld el :D
2011. febr. 25. 00:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
mesélj még :D
2011. febr. 25. 20:08
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

4 évesen anyukám elment fodrászhoz, a nagymamám vigyázott rám, elaludt én meg addig elmentem anyukámhoz. :D Majdnem a szívrohamot hoztam mindenkire, mivel a fő úton is átkellett kelnem. :D

nem tudom hány éves voltam, de egy narancsot félbe akartam vágni, rossz helyen volt az ujjam csontig vágtam, persze senki enm volt itthon. 3 házzal arrébb a nagymamámhoz mentem, de mire oda értem a fehér pólóm, az arcom, a hajam, a nadrágom tiszta vér volt a másik kezembe a narancs és az ajtóba elájultam :D

12 éves lehettem amikor felmásztam egy magas cseresznyefa tetejére, túl vékony volt az ág leszakadt alattam és zuhanó repülésbe seggre ülltem, mehettem a sürgősségire, az oldalamat felhasította egy ág. szörnyen néztem ki.

Fogalam sincs mennyi idős voltam, de anyukám 2 fa közt kifeszített valami kötelet és azon teregetett, Én meg az ész azt játszottam, hogy átfutok a fehér lepedőn, és az milyen vicces, de nem vettem számításba, hogy a lepedő mögött is ott egy fa, természetesen telibe vittem az egyik ág a szemem mellett pár mm-re végig vágta a halántékom végéig. :D

Múlt nyáron koncerten voltam (magyar rock) és egy barátnőm viccesnek találta hogy belökött a dühöngőbe konkrétan 4 részeg pogozó fiatal közé telibe. Nem mondom, hogy nem fájt. De egy nagydarab fiúka kihúzott fél órát ültem a földön és szédültem mint állat, mert az eggyik fejen könyökölt. Aztán jött a mentő néhány zúzódással és agyrászkódással mehettem haza :D

Ja meg volt 1 nagyon emlékezetes vadulós estém. Haverokkal az erdő szélén iszogattunk, amikor jött az ötlet, hogy az erdő túloldalán van 1 meki, mennyünk oda enni. Az erdő még sima ügy volt, csak nagyon félelmetes, korom sötétbe. :D De átkellett másznunk egy keritést, ilyen fém háló kerítést, úgy 1,90-2 méter magas volt, természetesen ÉN sikeresen beleakadtam a tetején és megtaláltam az egyetlen kiálló drótot, amibe felszúrtam az alkarom, a csuklómtól 15 centisen feltéptem a húst, mivel leestem onnét. Kicsit sem volt vicces hogy halál éhesen ott fekszek a meki parkolójába és nem ehetek mert már jött is a mentő értem. Szépen összevarrták a kezem de bent kellett feküdnöm, az alkohol miatt. :/ Jó pár szép nagy hegem van :D De mindez csak a bénaságomnak köszönhető, nem annak, hogy ekkora zorall vagyok.

2011. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:D akkor a te szüleid sem unatkoznak melletted :D
2011. febr. 26. 22:23
 14/22 anonim ***** válasza:

én inkább nem túl régi dolgokat mesélnék el :D

házibuli: sokat ittunk és én este napszemüvegbe elindultam felfedezni a szomszédos kerteket :$ nem is tudom miért, pár kár kerítésen át is másztam(szöges volt) csak a legutolsónál vissza felé akadtam fent, ahonnan haver szedett le, és ráadásul a kedvenc napszemüvegem is oda lett, másnap megtaláltuk a kerítést ahol kerítésestül borultam fel, gondolom arra hagyhattam el, ami a 3-4 szomszéd lehetett, szval ez elég durva este volt

jah és pár fiú lány barátságot is rontottam el azzal hogy rámozdultam a csajszira, ami ...vel végződött, csak a barátságunk romlott meg kicsit utána, mivel nekem akkoriban is volt barátnőm akivel nemsokra rá szakítottam is, pedig még mindig szeret szegény és nekem se teljesen közömbös, és még volt pár vad dolog de ezeket inkább megtartom :)

2011. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
névtelen az oldal szóval ki vele :D
2011. febr. 27. 16:08
 16/22 anonim ***** válasza:

még 1et elmesélek de csak mert szépen kérted :)

Érettséginél 1 akkori osztálytársam 1 eléggé teltkarcsú lány, megkért hogy itt aludhasson mivel másik megyében lakik és nem tudott volna beérni sehogy érettségire ezért megengedtem neki, és az én szobámban aludt a másik ágyon, csak mivel este "ünnepeltünk" előre is h sikerüljön, én gonosz voltam bevallom és mellé bújtam este, és nem hogy vissza küldött volna még ráadásul történt is 1-2 dolog, ez persze valahogy kitudódott és elég kellemetlenül érintett, mivel én vékony testalkató vagyok és csak barátok voltunk mindig is, bár szerencsére azóta sem találkoztunk :$

2011. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 kojee ***** válasza:
graffiti miatt pár alkalommal kellett már szaladnom
2011. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
megnéztem volna :D
2011. márc. 7. 21:16
 19/22 anonim ***** válasza:

2-4évesen amikor anyum leugrott a sarki kisboltba mindig berakott húgom rácsoságyába - én meg kimásztam és játszottam, ha meg hallottam a kulcsot az ajtóban visszamásztam


kb 5évesen 'loptam' anyuméktól 550 000 Ft-ot még a régi 5000-esekben volt az összeg, eleinte apránként aztán benyúltam kb3-4. körnél az egészet a szekrényről és beletömtem a tépőzáras ilyen karra tehető tárcámba, amikor wcre mentem húgomra bíztam ő meg nyitogatta és anyumék meglátták


kb 5-7évesen keresztszüleimnél unokabátyámmal az asztalon hagyott egri bikavért ittuk 2decinként... am 2 pohárnál többet nem ittunk sosem :D:D


ovisként szintén előző unokabátyámmal pirománkodtunk a felső emeleten és az újság amit gyújtogattunk túlságosan lángrakapott ő meg eldobta a szőnyegre mi meg az írósztal alá bújtunk, anyum érezte meg a földszinten a füstszagot


falat ettünk...meg gyepeket


10-11 évesen vodka-naraccsal néztük a GoldTv-t barátnőmmel minden délután - vodka csak 2* volt sztem...


9.-ben netről nyomtattunk igazolást suliba

másnaposan meghánytattam magam suliban hogy hazaengedjenek, végül nem mentünk haza


14 évesen kórházba vittek kiszáradással, mert bnőm meg én megittunk egy nagy üveg Hubyt, Becherovkát, meg én előtte egy húzp Huby 33, 2 házipálinka, és utána még egy üveg sört...


seggrészegen füveztem és szó szerint hazahúztak, úgy kiütött... jah am azóta sztem allergiás vagyok rá *hálaIstennek*


a 2005-ös Szigeten bungee-jumpingoltam, hollott tériszonyom van - am sztem csak a lépcsőktől meg erkélyektől félek :D

ugyanitt 1.sorban tomboltam egy Korn koncerten ahol 70 000 ember volt mögöttem, és majdnem agyomnyomtak és köv. héten Siófokon mindenki az orbitális lila foltot nézte a jobb mellem alatt amit a kordon okozott ahogy nekinyomódtam


9-ben sose mentem be időre koliba és amikor ki akartak rúgni 1 hónapra kiköltöztem a legjobb barátnőmékhez


11.-ben tánc helyett a wcben cigiztünk a barátnőmmel


jah és még 9-ben a kolis szobában acetont öntöttünk az asztalra és azt gyújtogattuk


ugyanott de sztem még 8-ban egy szál fehérneműben kiálltunk az ablakba 2 barátnőmmel fiatal turistasrácoknak :D


amikor felöltöztünk Bpre és kapcsolatok híján nem engedtek be sehova, mivel 18 alatt voltam átírtam a személyimet, meg a lejárt ideiglenes diákomat és úgy partyztam


egyszer elkaptak minket rendőrök ahogy hajnalban sétáltunk haza egy útszélen bnőmmel, de mivel ismerte a sofőr rendőrt hazavittek és jót dumáltunk...


egyszer részegen egy 15-20 perces utat 2 óra 15 perc alatt tettünk meg és később arrajárva rájöttem hogy mi az ellenkező irányba is mentünk nem keveset


ugh és 10-11-ben egy nagycsomó csokit bezsebeltünk multiktól, kedvencünk a Batyis Spar volt- én elvből kisABCkből nem loptam :D:D


jah am "normális" - most eldőlnének a röhögéstől a barátnőim - mármint fogalmazzunk úgy hogy a társadalom megbecsült tagja vagyok/leszek :D:D

2011. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
megdugtam egy barackot.
2011. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!