Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen őrültségeket követtél...

Milyen őrültségeket követtél el eddig életedben?

Figyelt kérdés
milyen lázadó/őrült dolgot csináltál eddig? ha történt veled ilyen meséld el :D
2011. febr. 25. 00:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

bringáztunk tesómmal és azzal nagyzoltam hogy hüdejovagyok, tudko 0kézel bringázni..elis engedtem és odaüvöltöttemneki hogy figyeljen, vígan tekertem örültem a fejemnek csak nemvettem észre hogy van elöttem egy orhadtnagykő...

ésmivel száguldottam kb, ezért ahogy a bringa megbicsaklott átrepültem a kormányt, és szexisen átgurult rajtam a bicikli. ittvoltam kb 10 éves, ás büszkevoltam rá hogy nem sírtam :D:D

Aztán...Azzal szórakoztunk barátnőimmel hogy egymás nyakába ülünk, és nekirohanunk a hintáknak ott megkapaszkodunk, és utána leugrunk.:D na énvoltam a soronkövetkező, beültem barátnőm nyakába, ő nekilódult, megkapaszkodtam a hintatartó rúdba,csak közben a lábam barátnőm nyakába akadt, és vízszintesbe helyezkedtem, mire nembírtam tartanimagam elengedtem azt a "hintatartó rudat" de ezzel egyidőben a lábam kiesett barátnőm nyakából, és úgy odallraestem hogy eltört a bordám és majdnem megfulladtam :|

Meg tesómmal medencéztünk, és véletlen a matrac alá mentem, és a sodrás miatt nembírtam kijönni alóla...:D

Annyira azthittem hogy meghalok hogy vettem egy levegőt is a víz alatt, és azvolt az utolsó erőm hogy kibukjak a vízből, na sikerült, csak félóránát köhögtem, és majdnem emgfulladtam...

Hát..Most ennyi jutott eszembe de biztos volt még :d

Jaigen 7.ben tűt állítottunk egy tanár székébe, őmeg beleült...

2011. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :D

nemsemmi gyerekkor:D

2011. márc. 7. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!